Firemní zprávy

JP Morgan - seznam evropských titulů, u kterých očekává větší jak 20 % anualizovanou výkonnost

22.2.2011 10:23

Společnost JP Morgan (JPM) dnes zveřejnila níže uvedený seznam evropských titulů, u kterých očekává větší jak 20 % anualizovanou výkonnost v průběhu následujících 6, 12 nebo 18měsících.  V přehledu je uveden i titul obchodovaný na našem trhu - rakouská Erste.

Tickery uváděné JPM: BATS LN, GLE FP, AGS BB, CSGN VX, HSBA LN, EKTAB SS, SY1 GY, CNA LN, BG/LN, IHG LN, BNR GY, EBS AV, DEC FP, TKA GY, VOLVB SS, SAF FP, DG FP, ADN LN, EO FP, AAL LN, SAP GY, AKE FP, TFI FP, UG FP, REE SM, PIC LN, CA FP

Zdroj: Bloomberg

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 22.4. 2019
New York 12:17
open 03:43
Londýn 17:17
closed 14:43
Frankfurt 18:17
closed 14:43
Praha 18:17
closed 14:58
Moskva 20:17
closed 11:43
Tokio 01:17
closed 07:43
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch