Firemní zprávy

JP Morgan uvádí seznam Top Picks evropských titulů

21.2.2011 12:16

JP Morgan (JPM)  zveřejnil svůj "lists European Top Picks" (uvedeny tickery):

BP/LN, BG/LN, GALP PL, PFC LN, ANTO LN, RIO LN, XTA LN, AAL LN, SIE GY, SU FP, BA/LN, VOLVB SS, UG FP, DAI GY, CFR VX, IHG LN, AC FP, ITV LN, DEC FP, KGF LN, ITX SM, CO FP, CARLB DC, BN FP, BATS LN, BAYN GY, COLOB DC, UBSN VX, BNP FP, GLE FP, SAN SM, HSBA LN, BARC LN, RUKN VX, AGS BB, AV/LN, AGN NA, INGA NA, RSA LN, ZURN VX, IFX GY, SAP GY, ALU FP, ASML NA, VOD LN, TEF SM, BT/A LN

Zdroj: Bloomberg

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 21.9. 2018
New York 15:08
open 00:52
Londýn 20:08
closed 11:52
Frankfurt 21:08
closed 11:52
Praha 21:08
closed 12:07
Moskva 23:08
closed 08:52
Tokio 04:08
closed 04:52
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch