Firemní zprávy

Société Générale zveřejnila 20 doporučovaných evropských titulů

6.1.2011 13:56

Société Générale zveřejnila 20 evropských titulů doporučovaných pro dlouhodobý investiční horizont (níže uvedeny tickery, včetně zkratek zemí, resp. domovských trhů). Očekává u nich možné zhodnocení v rozpětí 27-90 % (celkově tak do roku 2014 očekává nárůst tohoto „portfolia" o 54 %).

Seznam: BARC LN, ERICB SS, CS FP, FP FP, MT NA, CPG LN, SAP GY, EOAN GY, PHIL NA, DG FP, EAD FP, UNA NA, UG FP, FNC IM, ITX SM, HSBA LN, REED LN, AAL LN, RDSA LN, ROG VX.

Zdroj: Bloomberg

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 25.1. 2020
New York 21:20
closed 36:10
Londýn 02:20
closed 53:40
Frankfurt 03:20
closed 53:40
Praha 03:20
closed 53:55
Moskva 05:20
closed 50:40
Tokio 10:20
closed 46:40
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch