Firemní zprávy

Modelové portfolio USA (SKX)

22.12.2010 17:35

Modelové portfolio USA - dnes byla otevřena pozice na akciích společnosti SKECHERS USA (SKX), design a prodej obuvi, velkoobchodní distribuce, ale i vlastní internetové a kamenné obchody, cena akcií v posledních měsících prošla výraznou korekcí (téměř 50%)z historických maxim, forward P/E nyní na úrovni 8,5, stále velmi solidní hospodářské výsledky, obecně negativní sentiment na celém sektoru též měl vliv na vývoj ceny, příznivé finanční poměrové ukazatele, poslední kvartální výsledky zaostaly za očekáváním, nicméně stále solidní růst zisku i příjmů, Sterne AG snižuje doporučení z "buy" na "sell" a cílovou cenu z 30 na 16 USD, cena reagovala poklesem o zhruba 7%, neočekáváme další výrazný propad ceny akcie, na těchto cenových úrovních dobrá vstupní příležitost

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 17.7. 2019
New York 20:24
closed 13:06
Londýn 01:24
closed 06:36
Frankfurt 02:24
closed 06:36
Praha 02:24
closed 06:51
Moskva 04:24
closed 03:36
Tokio 09:24
open 05:36
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch