Firemní zprávy

Barclays očekává v roce 2011 index S&P 500 na 1420 b., zveřejňuje top picks tituly

14.12.2010 15:34

Barclays dnes zveřejnila, že na konci roku 2011 očekává index S&P 500 na hodnotě 1420 bodů, což indikuje možný cca 14 % růstový potenciál.
Uvádí 65 titulů jako „Top Picks" pro zmiňovaný rok (viz. níže uvedeny tickery).

FCX, POT, VALE, WY, GFA, GMODELOC MM, KFT, LEN, NWL, PEP, RCL, APA, EP, HES, NOV, SUN, WLL, ACE, CIX, HIG, IVZ, ITSA4 BZ, JPM, MA, PSSA3 BZ, TCB, A, CAH, COV, MRK, ONXX, QGEN, TEVA, UNH, UHS, AMR, CCK, DAN, FDX, FLR, ITW, ROK, UTX, DTV, DIS, YHOO, AES, ITC, SBS, CBG, COH, DRI, KSS, PETM, DV, MAN, GEO, AAPL, GLW, JNPR, WFR, ORCL, QCOM, WU, BTM

Zdroj: Bloomberg

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 21.5. 2019
New York 18:37
closed 14:53
Londýn 23:37
closed 08:23
Frankfurt 00:37
closed 08:23
Praha 00:37
closed 08:38
Moskva 02:37
closed 05:23
Tokio 07:37
closed 01:23
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch