Firemní zprávy

ECM dokončila jednání o prodeji ECM Facility

16.9.2010 20:17

TZ společnosti:

Společnost ECM Real Estate Investments A.G. (dále jen jako „ECM" nebo „společnost") oznamuje, že dokončila jednání se společností STRABAG Property and Facility Services o prodeji dceřiné firmy ECM Facility a.s.

K podpisu smlouvy o prodeji 100% podílu ve společnosti ECM Facility a.s. došlo dne 15. září 2010. Na žádost kupující strany se cena obchodu nebude zveřejňovat. Transakce podléhá následnému schválení Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a financující bankou společnosti. Rozhodnutí ÚOHS by mělo být k dispozici přibližně v polovině října.

ECM Facility a.s. působí na českém trhu jako samostatný právní subjekt od roku 2002. Společnost zajišťuje správu více než 100 objektů po celé České republice. V roce 2002 se ECM Facility a.s. stala členem IFMA ( International Facility Management Association), a tím doložila vysoký standard služeb poskytovaných v rámci správy nemovitostí. Roční obrat společnosti s 220 zkušenými zaměstnanci činí přibližně 400 milionů Kč

„Dohodnutý prodej ECM Facility a.s. dovoluje více se zaměřit na naší hlavní činnost - development. Oba partneři se dohodli na budoucí úzké spolupráci," uvedl Milan Janků, generální ředitel ECM REI A.G.

 

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 22.9. 2018
New York 13:35
closed 43:55
Londýn 18:35
closed 37:25
Frankfurt 19:35
closed 37:25
Praha 19:35
closed 37:40
Moskva 21:35
closed 34:25
Tokio 02:35
closed 54:25
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch