Firemní zprávy

ECM zřejmě vydá nové akcie

21.11.2008 08:38

Tisková zpráva společnosti:

Představenstvo společnosti ECM zamýšlí vydat kmenové akcie
formou „private placement" ve 4. čtvrtletí 2008

Lucemburk, 20. listopadu 2008 - ECM Real Estate Investments A.G. („ECM" nebo „Společnost"), jedna z předních společností podnikajících ve střední a východní Evropě v oblasti developmentu nemovitostí, investic a facility managementu, oznamuje, že její představenstvo odsouhlasilo záměr vydat nové kmenové akcie formou privátně umístěné emise ve 4. čtrvtletí 2008.

ECM předpokládá, že vydá až 2 miliony nových kmenových akcií v nominální hodnotě 1,7 eur za akcii. ECM Group N.V., referenční akcionář ECM, informoval Společnost o svém záměru účastnit se zamýšlené privátně umístěné emise až do její plné výše, při indikativní ceně nepřesahující 303 Kč za akcii. Představenstvo ECM bude vyjednávat další podmínky této indikativní nabídky ze strany ECM Group N.V.

Výnosy z emise budou použity na další posílení struktury bilance a kapitálové pozice Společnosti.

 

 

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 17.7. 2018
New York 11:34
open 04:26
Londýn 16:34
closed 15:26
Frankfurt 17:34
closed 15:26
Praha 17:34
closed 15:41
Moskva 19:34
closed 12:26
Tokio 00:34
closed 08:26
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch