Hot news k titulu: KITD - US4824702009

28.2.2011 22:05

USA - závěr poslední únorové seance: DJIA +0,79 %, Nasdaq +0,04 %, S&P 500 +0,56 %; CETV 19,70 USD (+0,05 %), KITD 13,01 USD (-1,81 %)

25.2.2011 22:46

USA - závěr páteční seance: DJIA +0,51 %, Nasdaq +1,58 %, S&P 500 +1,06 %; CETV 19,69 USD (+1,23 %), KITD 13,25 USD (+1,77 %)

23.2.2011 22:20

USA - závěr další negativní seance: DJIA -0,88 %, Nasdaq -1,21 %, S&P 500 -0,61 %; CETV 19,22 USD (+7,02 %), KITD 12,87 USD (-1,61 %)

23.2.2011 09:22

BCPP - index PX v úvodu seance klesá o -0,35 %, když negativně svou vahou působí zejména ERSTE (-1,32 %) korigující svůj včerejší růst; vzhledem k včerejšímu vývoji titulů v USA však nejvíce ztrácí KITD (-3,41 %) a CETV (-2,61 %)

23.2.2011 08:12

USA - závěr negativní úterní seance: DJIA -1,44 %, Nasdaq -2,74 %, S&P 500 -2,10 %; CETV 17,96 USD (-5,27 %), KITD 13,08 USD (-6,37 %)

21.2.2011 08:30

KIT Digital (KITD) - zveřejní výsledky za 4Q, resp. rok 2010 ve středu 16.3.

11.2.2011 22:16

USA - rezignace egyptského prezidenta pomohla v pátek indexům na nová "maxima": DJIA +0,36 %, Nasdaq +0,68 %, S&P 500 +0,55 %; CETV 18,86 USD (-1 %), KITD 14,19 USD (+0,78 %)

10.2.2011 22:24

USA - čtvrteční nakonec neutrální závěr seance: DJIA -0,09 %, Nasdaq +0,05 %, S&P 500 +0,07 %; CETV 19,05 USD (-0,78 %), KITD 14,08 USD (-0,78 %)

9.2.2011 22:04

USA - i ve středu nakonec index DJIA dokázal uzavřít výše, tj. již osmou seanci v řadě: DJIA +0,06 %, Nasdaq -0,29 %, S&P 500 -0,28 %; CETV 19,20 USD (+1,16 %), KITD 14,19 USD (-1,60 %)

8.2.2011 22:05

USA - v úterý pokračovaly trhy v růstu na nová "maxima", když index DJIA uzavřel výše dokonce již sedmou seanci v řadě: DJIA +0,59 %, Nasdaq +0,47 %, S&P 500 +0,42 %; CETV 18,98 USD (-0,47 %), KITD 14,42 USD (0,70 %)

7.2.2011 22:07

USA - pondělní seance posunula indexy na nová "maxima": DJIA +0,57 %, Nasdaq +0,53 %, S&P 500 +0,62 %; CETV 19,07 USD (+3,70 %), KITD 14,32 USD (-1,24 %)

4.2.2011 22:25

USA - indexy v pátek uzavřely na nových "maximech": DJIA +0,25 %, Nasdaq +0,56 %, S&P 500 +0,29 %; CETV 18,39 USD (-0,43 %), KITD 14,50 USD (-0,68 %)

4.2.2011 12:28

BCPP - index PX se po dopoledním nárůstu drží na hranici 1250 bodů (+1,35 %), když ve SPAD je jedinou ztrátovou emisí UNIPETROL (-0,47 %); na akciích AAA, ECM a KITD zatím v tomto segmentu dnes neproběhl žádný obchod

4.2.2011 08:01

USA - index DJIA uzavřel ve čtvrtek na nových "maximech": DJIA +0,17 %, Nasdaq +0,16 %, S&P 500 +0,23 %; CETV 18,47 USD (0 %), KITD 14,60 USD (+0,62 %)

3.2.2011 08:08

USA - závěr nevýrazné středeční seance: DJIA +0,02 %, Nasdaq -0,06 %, S&P 500 -0,27 %; CETV 18,47 USD (-2,12 %), KITD 14,51 USD (-0,41 %)

2.2.2011 08:00

USA - až na "technologie" indexy v úvodu února uzavřely na nových "maximech": DJIA +1,25 %, Nasdaq +1,89 %, S&P 500 +1,67 %; CETV 18,87 USD (+3,68 %), KITD 14,57 USD (+5,73 %)

1.2.2011 08:22

KIT Digital (KITD) - Maxim Group zvyšuje cíl z 16 na 17 USD, ponechává "buy", Roth Capital potvrzuje cíl 21 USD, BGB Seucities 20 USD, potvrzují doporučení "buy"

1.2.2011 08:02

USA - závěr pondělní "zelené" seance: DJIA +0,58 %, Nasdaq +0,49 %, S&P 500 +0,77 %; CETV 18,20 USD (-0,27 %), KITD 13,78 USD (+1,70 %)

31.1.2011 17:10

KIT Digital (KITD) - titul v zámoří přichází o část úvodních zisků, když již posiluje jen o +2,29 % na 13,86 USD, tj. cca 246 Kč

31.1.2011 14:22

KIT Digital (KITD) - oznámené akvizice budou zaplaceny kombinací akcií v objemu 62,3 mil. USD (v kursu k 28.1.) a hotovostí 14,8 mil. USD; společnost očekává, že příjmy za rok 2010 dosáhnou či překonají cíl společnosti, zisk EBITDA dosáhne nejméně 18 mil. USD; akvizice mají letos přispět k dříve oznámenému cíli marže EBITDA na úrovni nejméně 24 %

31.1.2011 13:57

KIT Digital (KITD) - společnost oznámila akvizici 3 technologických společností celkem za 77,2 mil. USD (jedná se o 2 firmy z USA - KickApps a Kyte a francouzskou Kewego)

31.1.2011 09:19

BCPP - index PX v úvodu seance klesá o -0,64 %, když svou vahou negativně působí zejména akcie ČEZ (-0,92 %) a KB (-1,28 %); nejvíce však ztrácí CETV (-3,88 %) a KITD (-4,31 %) dohánějící páteční negativní vývoj ze zámoří

31.1.2011 07:30

USA - závěr páteční negativní seance: DJIA -1,39 %, Nasdaq -2,48 %, S&P 500 -1,79 %; CETV 18,25 USD (-4,65 %), KITD 13,55 USD (-6,03 %)

31.1.2011 07:30

USA - závěr páteční negativní seance: DJIA -1,39 %, Nasdaq -2,48 %, S&P 500 -1,79 %; CETV 18,25 USD (-4,65 %), KITD 13,55 USD (-6,03 %)

27.1.2011 22:25

USA - závěr čtvrteční seance: DJIA +0,04 %, Nasdaq +0,58 %, S&P 500 +0,22 %; CETV 19,14 USD (-2,60 %), KITD 14,42 USD (+0,42 %)

27.1.2011 08:09

USA - závěr středeční seance: DJIA +0,07 %, Nasdaq +0,74 %, S&P 500 +0,42 %; CETV 19,65 USD (+0,36 %), KITD 14,36 USD (+0,84 %)

26.1.2011 08:11

USA - nakonec neutrální závěr úterní jinak "červené" seance: DJIA -0,03 %, Nasdaq +0,06 %, S&P 500 +0,03 %; CETV 19,58 USD (-1,61 %), KITD 14,24 USD (+1,50 %)

25.1.2011 08:13

USA - závěr pondělní pozitivní seance přiblížil index DJIA již hranici 12 tis. bodů: DJIA +0,92 %, Nasdaq +1,04 %, S&P 500 +0,58 %; CETV 19,90 USD (-0,55 %), KITD 14,03 USD (+0,86 %)

24.1.2011 16:12

BCPP - index PX v závěrečné aukci poklesl na denní minima a zakončil tak seanci se ztrátou -0,97 %, když svou vahou dnes působily negativně především banky a ČEZ (-1,02 %), největší ztráty si však připsaly nelikvidní akcie ECM (-3,68 %) a KITD (-3,15 %)

21.1.2011 22:09

USA - závěr poslední seance týdne: DJIA +0,41 %, Nasdaq -0,55 %, S&P 500 +0,24 %; CETV 20,01 USD (+0,91 %), KITD 13,91 USD (-3,13 %)

21.1.2011 08:00

USA - závěr čtvrteční seance: DJIA -0,02 %, Nasdaq -0,77 %, S&P 500 -0,13 %; CETV 19,80 USD (-1,59 %), KITD 14,36 USD (-4,01 %)

20.1.2011 16:11

BCPP - index PX nakonec po závěrečné aukci dnes poklesl o -1,34 %, když největší ztráty si připsaly akcie NWR (-5,14 %) a nelikvidní KITD (-5,46 %)

20.1.2011 08:13

USA - závěr středeční seance: DJIA -0,11 %, Nasdaq -1,46 %, S&P 500 -1,01 %; CETV 20,12 USD (+0,30 %), KITD 14,96 USD (-4,96 %)

19.1.2011 08:30

USA - úterní seance posunula indexy na nová "maxima": DJIA +0,43 %, Nasdaq +0,38 %, S&P 500 +0,14 %; CETV 20,06 USD (+1,62 %), KITD 15,74 USD (-0,19 %)

14.1.2011 08:02

USA - závěr čtvrteční seance: DJIA -0,20 %, Nasdaq -0,07 %, S&P 500 -0,17 %; CETV 19,63 USD (-1,46 %), KITD 15,92 USD (-1,97 %)

13.1.2011 08:06

USA - ve středu se indexy posunuly na nová "maxima": DJIA +0,72 %, Nasdaq +0,75 %, S&P 500 +0,90 %; CETV 19,92 USD (-0,40 %), KITD 16,24 USD (-0,98 %)

12.1.2011 16:44

KIT Digital (KITD) - titul v zámoří oslabuje již pod hranici 16 USD, aktuálně 15,98 USD (-2,56 %), tj. cca 299 Kč

12.1.2011 08:05

USA - závěr úterní "zelené" seance: DJIA +0,30 %, Nasdaq +0,33 %, S&P 500 +0,37 %; CETV 20 USD (+0,03 %), KITD 16,40 USD (+0,86 %)

10.1.2011 22:04

USA - závěr pondělní seance: DJIA -0,32 %, Nasdaq +0,17 %, S&P 500 -0,14 %; CETV 19,97 USD (-1,33 %), KITD 16,26 USD (-0,85 %)

10.1.2011 07:53

USA - závěr páteční seance: DJIA -0,19 %, Nasdaq -0,25 %, S&P 500 -0,18 %; CETV 20,24 USD (-2,74 %), KITD 16,40 USD (-0,30 %)

7.1.2011 08:00

USA - smíšený závěr čtvrteční seance: DJIA -0,22 %, Nasdaq +0,28 %, S&P 500 -0,21 %; CETV 20,81 USD (-1,23 %), KITD 16,45 USD (-0,66 %)

5.1.2011 22:07

USA - indexy se v polovině týdne vyšplhaly na nová "maxima": DJIA +0,27 %, Nasdaq +0,78 %, S&P 500 +0,50 %; CETV 21,07 USD (-0,57 %), KITD 16,56 USD (+2,60 %)

5.1.2011 08:06

USA - smíšený závěr úterní seance: DJIA +0,18 %, Nasdaq -0,38 %, S&P 500 -0,13 %; CETV 21,19 USD (-0,05 %), KITD 16,14 USD (-4,72 %)

3.1.2011 22:04

USA - závěr optimistické první seance roku: DJIA +0,80 %, Nasdaq +1,46 %, S&P 500 +1,13 %; CETV 21,20 USD (+4,18 %), KITD 16,94 USD (+5,61 %)

2.1.2011 22:05

USA - závěr silvestrovské seance: DJIA +0,07 %, Nasdaq -0,38 %, S&P 500 -0,02 %; CETV 20,35 USD (+0,15 %), KITD 16,04 USD (1,26 %)

31.12.2010 20:28

USA - indexy se v posledním obchodním dnu v tomto roce pohybují blízko neutrálních úrovní: DJIA +0,07 %, Nasdaq -0,34 %, S&P 500 +0,04 %; CETV 20,39 USD (+0,34 %), KITD 15,82 USD (-0,13 %)

31.12.2010 15:33

USA - indexy v úvodu poslední seance letošního roku jen s minimální změnou: DJIA -0,09 %, Nasdaq -0,03 %, S&P 500 -0,09 %; CETV 20,40 USD (+0,39 %), KITD 15,84 USD (+0 %)

30.12.2010 22:37

USA - závěr čtvrteční seance: DJIA -0,14 %, Nasdaq -0,15 %, S&P 500 -0,15 %; CETV 20,32 USD (+1,14 %), KITD 15,84 USD (-1,98 %)

30.12.2010 09:50

KIT Digital (KITD) - plánuje společně s partnerem Morse Chen v 1Q 2011 založit společnost KIT China, která bude mít zastoupení v Pekingu a Tchaj-peji

29.12.2010 22:03

USA - v závěru seance indexy nakonec přišly o část zisků: DJIA +0,09 %, Nasdaq +0,15 %, S&P 500 +0,10 %; CETV 20,09 USD (+0,45 %), KITD 16,16 USD (+0,62 %)

28.12.2010 22:05

USA - smíšený závěr úterní seance, v průběhu které index S&P 500 zaznamenal i nová letošní maxima: DJIA +0,18 %, Nasdaq -0,16 %, S&P 500 +0,08 %; CETV 20,00 USD (-0,05 %), KITD 16,06 USD (+0,38 %)

27.12.2010 22:11

USA - zajímavý pondělní neutrální závěr seance plný samých "šestek": DJIA -0,16 %, Nasdaq +0,06 %, S&P 500 +0,06 %; CETV 20,01 USD (-0,15 %), KITD 16,00 USD (-0,31 %)

23.12.2010 22:15

USA - smíšený závěr čtvrteční seance: DJIA +0,12 %, Nasdaq -0,22 %, S&P 500 -0,16 %; CETV 20,04 USD (-0,55 %), KITD 16,05 USD (-0,80 %)

23.12.2010 08:00

USA - středeční seance na Wall Street dále navýšila letošní "maxima": DJIA +0,23 %, Nasdaq +0,15 %, S&P 500 +0,34 %; CETV 20,15 USD (+1,10 %), KITD 16,18 USD (-0,92 %)

22.12.2010 07:59

USA - úterní seance poslala indexy na nová "maxima": DJIA +0,48 %, Nasdaq +0,68 %, S&P 500 +0,60 %; CETV 19,93 USD (+3,21 %), KITD 16,33 USD (+3,55 %)

20.12.2010 22:04

USA - smíšený závěr pondělní seance: DJIA -0,12 %, Nasdaq +0,25 %, S&P 500 +0,25 %; CETV 19,31 USD (-0,21 %), KITD 15,77 USD (-0,82 %)

20.12.2010 14:30

KIT Digital (KITD) - uzavřel partnerskou dohodu se společností Getty Images, která skrze platformu KITD umožní dodávat videoobsah uživatelům

17.12.2010 22:10

USA - závěr páteční seance: DJIA -0,06 %, Nasdaq +0,21 %, S&P 500 +0,08 %; CETV 19,35 USD (-0,41 %), KITD 15,90 USD (+2,91 %)

16.12.2010 22:03

USA - závěr pozitivní seance: DJIA +0,36 %, Nasdaq +0,77 %, S&P 500 +0,62 %; CETV 19,43 USD (-1,37 %), KITD 15,45 USD (+3,07 %)

16.12.2010 08:10

USA - středeční závěr na Wall Street: DJIA -0,17 %, Nasdaq -0,40 %, S&P 500 -0,51 %; CETV 19,70 USD (-1,45 %), KITD 14,99 USD (+0,67 %)

14.12.2010 22:08

USA - závěr úterní seance: DJIA +0,42 %, Nasdaq +0,11 %, S&P 500 +0,09 %; CETV 19,99 USD (-2,25 %), KITD 14,89 USD (-1,72 %)

14.12.2010 16:15

BCPP - index PX v závěrečné aukci o něco zmírnil ztráty na konečných -0,8 % (bez obchodů nejen v závěrečné aukci, ale i ve SPAD zůstaly dnes akcie VIG a KITD)

13.12.2010 22:04

USA - trhy v závěru pondělní seance přišly o zisky: DJIA +0,16 %, Nasdaq -0,48 %, S&P 500 +0,01 %; CETV 20,45 USD (+1,19 %), KITD 15,15 USD (-2,01 %)

13.12.2010 17:24

USA - dnes již i index DJIA překonal letošní maxima a zaznamenal tak nová více jak 2letá maxima na úrovni 11456 bodů (nová "maxima" dnes zaznamenávají i další dva hlavní indexy), aktuálně: DJIA +0,31 %, Nasdaq +0,18 %, S&P 500 +0,36 %; CETV 20,44 USD (+1,14 %), KITD 15,46 USD (+0 %)

13.12.2010 11:06

KIT Digital (KITD) - společnost v pátek po uzavření trhů oznámila, že manažer emise využil opci na úpis 1,2 mil. akcií za kurs 12 USD; společnost tak získala dalších 14,4 mil. USD hrubého (celkový čistý výnos z úpisu celkem 9,2 mil. akcií by tak měl dle společnosti dosáhnout cca 102,5 mil. USD)

10.12.2010 22:10

USA - pozitivní závěr týdne poslal 2 hlavní indexy na nová "maxima": DJIA +0,35 %, Nasdaq +0,80 % (3leté max.), S&P 500 +0,60 % (2leté max.); CETV 20,21 USD (+1,15 %), KITD 15,46 USD (+6,55 %)

10.12.2010 08:13

USA - závěr včerejší seance: DJIA -0,02%, Nasdaq +0,29 %, S&P 500 +0,38 %; CETV 19,98 USD (+0,45 %), KITD 14,51 USD (+0,55 %)

9.12.2010 08:18

USA - "zelený" závěr včerejší seance: DJIA +0,12%, Nasdaq +0,41 %, S&P 500 +0,37 %; CETV 19,98 USD (+0,44 %), KITD 14,43 USD (+2,12 %)

8.12.2010 18:48

KIT Digital (KITD) - titul v zámoří navyšuje zisky a dostává se na měsíční maxima, aktuálně 14,57 USD (+3,11 %), tj. cca 275 Kč

8.12.2010 08:05

USA - nakonec další neutrální závěr na Wall Street: DJIA -0,03 %, Nasdaq +0,14 %, S&P 500 +0,05 %; CETV 20,15 USD (-0,35 %), KITD 14,13 USD (-1,19 %)

6.12.2010 22:06

USA - úvod týdne na Wall Street nakonec skončil smíšeně: DJIA -0,17 %, Nasdaq +0,13 %, S&P 500 -0,13 %; CETV 20,22 USD (+1,20 %), KITD 14,30 USD (+1,63 %)

6.12.2010 20:48

KIT Digital (KITD) - titul v zámoří roste na měsíční maxima, aktuálně 14,30 USD (+1,63 %), tj. cca 268 Kč

3.12.2010 22:09

USA - i třetí prosincová seance na Wall Street nakonec zakončila pozitivně: DJIA +0,17 %, Nasdaq +0,47 %, S&P 500 +0,26 %; CETV 19,98 USD (-0,25 %), KITD 14,07 USD (-0,28 %)

2.12.2010 22:04

USA - také druhá prosincová seance znamenala slušný posun výše: DJIA +0,95 %, Nasdaq +1,17 %, S&P 500 +1,28 %; CETV 20,03 USD (+4,38 %), KITD 14,11 USD (+1 %)

1.12.2010 22:04

USA - závěr první prosincové značně optimistické seance: DJIA +2,26 %, Nasdaq +2,05 %, S&P 500 +2,16 %; CETV 19,19 USD (+0,16 %), KITD 13,97 USD (+1,45 %)

1.12.2010 08:09

USA - závěr poslední listopadové seance: DJIA -0,42 %, Nasdaq -1,07 %, S&P 500 -0,61 %; CETV 19,16 USD (+2,19 %), KITD 13,77 USD (+4 %)

30.11.2010 08:36

USA - závěr pondělní seance: DJIA -0,36%, Nasdaq -0,37%, S&P 500 -0,14%; CETV 18,75 USD (-2,93 %), KITD 13,24 USD (+1,06 %)

29.11.2010 08:21

USA - "červený" závěr páteční seance: DJIA -0,85 %, Nasdaq -0,34 %, S&P 500 -0,75 %; CETV 19,30 USD (-6,67 %), KITD 13,10 USD (-1,58%)

25.11.2010 07:56

USA - závěr středeční pozitivní seance: DJIA +1,37%, Nasdaq +1,93 %, S&P 500 +1,49 %; CETV 20,68 USD (+0,24 %), KITD 13,31 USD (+2,23 %)

24.11.2010 17:40

KIT Digital (KITD) - společnost oznámila úspěšné dokončení upsání 8 mil. akcií za kurz 12 USD

24.11.2010 08:17

USA - hlavní akciové trhy zavřely včerejší seanci hluboko v červených číslech: DJIA -1,27%, Nasdaq -1,46 %, S&P 500 -1,43 %; CETV 20,63 USD (-1,76 %), KITD 13,02 USD (+3,66 %)

23.11.2010 16:18

KIT Digital (KITD) - titul v zámoří navyšuje zisky na aktuálních 12,76 USD (+1,59 %), tj. cca 234 Kč

23.11.2010 08:20

KIT Digital (KITD) - Maxim Group snižuje cílovou cenu z 20 na 16 USD, ponechává "buy"

23.11.2010 08:12

USA - hlavní akciové trhy zavřely včerejší seanci smíšeně: DJIA -0,22%, Nasdaq +0,55 %, S&P 500 -0,16 %; CETV 20,92 USD (-0,37 %), KITD 12,34 USD (-1,72 %)

22.11.2010 12:52

KIT Digital (KITD) - ztráta za 3Q dosáhla 7,974 mil. USD (tj. 0,34 USD/akcii), příjmy 27,75 mil. USD, za celých 9 měsíců ztráta dosáhla 26,76 mil. USD, příjmy 68,17 mil. USD

19.11.2010 22:05

USA - nakonec "zelený" závěr páteční seance: DJIA +0,20 %, Nasdaq +0,15 %, S&P 500 +0,20 %; CETV 21,04 USD (+0,17 %), KITD 12,08 USD (-2,82 %)

19.11.2010 16:11

BCPP - index PX po závěrečné aukci uzavřel seanci v červených číslech: 1147,10 bodů (-0,33 %); nejvíc klesly emise KITD -4,85 %, NWR -3,57 %

19.11.2010 14:52

KIT Digital (KITD) - oznámil kurz pro nabízených 8 mil. akcií na 12 USD, očekává tak čistý výnos 88,3 mil. USD, který hodlá využít na investice a akvizice v souladu s růstovou strategií firmy, uzavření transakce očekává 24.11., manažer emise má opci na úpis dalších až 1,2 mil. akcií

19.11.2010 08:34

KIT Digital (KITD) - oznámil další zvýšení kapitálu, hodlá investorům nabídnout okolo 8 mil. akcií (manažerem emise je opět společnost Roth Capital)

18.11.2010 22:08

USA - závěr čtvrteční optimistické seance: DJIA +1,57 %, Nasdaq +1,55 %, S&P 500 +1,53 %; CETV 21,005 USD (+0,41 %), KITD 12,43 USD (+0,48 %)

17.11.2010 22:08

USA - středeční neutrální závěr: DJIA -0,14 %, Nasdaq +0,25 %, S&P 500 +0,02 %; CETV 20,92 USD (-0,24 %), KITD 12,37 USD (-0,88 %)

16.11.2010 22:16

USA - závěr úterní negativní seance: DJIA -1,59 %, Nasdaq -1,75 %, S&P 500 -1,62 %; CETV 20,97 USD (-0,57 %), KITD 12,48 USD (-1,5 %)

15.11.2010 22:05

USA - nakonec neutrální závěr pondělní seance: DJIA +0,08 %, Nasdaq -0,17 %, S&P 500 -0,12 %; CETV 21,09 USD (-3,83 %), KITD 12,67 USD (-0,86 %)

12.11.2010 22:22

USA - závěr páteční negativní seance: DJIA -0,80 %, Nasdaq -1,46 %, S&P 500 -1,18 %; CETV 21,93 USD (-0,63 %), KITD 12,78 USD (-4,34 %)

11.11.2010 22:45

USA - závěr čtvrteční seance: DJIA -0,65 %, Nasdaq -0,90 %, S&P 500 -0,42 %; CETV 22,09 USD (-5,60 %), KITD 13,36 USD (-3,68 %)

11.11.2010 08:11

USA - středeční nakonec opět "zelený" závěr: DJIA +0,09 %, Nasdaq +0,62 %, S&P 500 +0,44 %; CETV 23,40 USD (+1,83 %), KITD 13,87 USD (+3,66 %)

10.11.2010 08:38

KIT Digital (KITD) - Northland Securities zvyšuje cílovou cenu ze 17 na 18 USD, ponechává "outperform"

9.11.2010 22:22

USA - úterní závěr: DJIA -0,53 %, Nasdaq -0,66 %, S&P 500 -0,81 %; CETV 22,98 USD (-0,52 %), KITD 13,38 USD (-4,22 %)

9.11.2010 19:26

KIT Digital (KITD) - titul v zámoří navyšuje ztráty na aktuálních 13,16 USD (-5,80 %)

9.11.2010 08:21

USA - hlavní akciové trhy zavřely včerejší seanci smíšeně: DJIA -0,33 %, Nasdaq +0,04 %, S&P -0,21 %, KITD 13,98 USD (+0,05 %), CETV 23 USD (-0,45 %)

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 25.7. 2017
New York 08:39
closed 00:51
Londýn 13:39
open 02:51
Frankfurt 14:39
open 02:51
Praha 14:39
open 01:48
Moskva 16:39
open 00:06
Tokio 21:39
closed 11:21
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch