Zprávy k titulu: ECM - LU0259919230

5.11.2010 10:59

ECM - vyjádření k návrhu na insolvenci

11.10.2010 16:38

Valná hromada držitelů dluhopisů ECM stanovila pravidla pro restrukturalizační plán

16.9.2010 20:17

ECM dokončila jednání o prodeji ECM Facility

16.12.2009 17:20

ECM odkupuje zpět 12,9% podíl v obou čínských projektech

30.4.2009 14:44

BCPP zavede novinku v obchodování - závěrečnou aukci

24.4.2009 17:16

Úprava parametrů pro obchodování ve SPAD

21.11.2008 08:38

ECM zřejmě vydá nové akcie

18.11.2008 13:49

ECM - oficiální znění nabídky odkupu

18.11.2008 09:58

ECM - stanovisko představenstva k dobrovolné nabídce převzetí

18.9.2008 11:12

ECM - komentář společnosti k současnému vývoji na kapitálových trzích

29.5.2008 08:56

Výsledky ECM za 1. čtvrtletí 2008

20.3.2008 13:22

ECM - organizační změny (struktura) společnosti

10.3.2008 15:58

Pražská burza v úvodu týdne ztrácí

11.1.2008 09:45

ECM získává pozemek pro rezidenční projekt v Praze

29.11.2007 10:58

ECM - výsledky za 3Q

15.11.2007 17:20

ECM se stává 100 % majitelem společnosti Czech Real Estate Regions S.a.r.l.

9.11.2007 17:07

Nové emise společnosti ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G.

26.10.2007 10:10

ECM zruší 948.408 Warrantů 2006 a 115.212 Dluhopisů 2006

11.10.2007 16:50

ECM získává administrativní projekt v Moskvě

11.10.2007 09:33

ECM vydává čtyřleté dluhopisy s warranty

8.10.2007 17:10

ECM předpokládá splnit plán akvizic ve výši 800 mil. EUR do 1Q 2008

20.10.2006 07:10

Motorola má zájem o francouzského výrobce mobilů Sagem

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 20.11. 2017
New York 15:59
open 00:01
Londýn 20:59
closed 11:01
Frankfurt 21:59
closed 11:01
Praha 21:59
closed 11:16
Moskva 23:59
closed 08:01
Tokio 04:59
closed 04:01
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch