ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G. - LU0259919230

Kurs

49,10

Změna1,05, 2,19%
Volume9136
Datum2.8.2011 18:30

Hot news k titulu
Zprávy k titulu
Komentáře k titulu

ECM REAL ESTATE

Aktuality (dividendy, kalendář hospodářských výsledků apod.)

Hospodářské výsledky za rok 2010 (auditované) včetně NAV a valuace portfolia by společnost měla zveřejnit 13.4.2011.

VH společnosti je plánována na 26.4.2011.

Informace o emisi

Druh investičního nástrojeakcie
Forma CPna jméno
Podoba CPzaknihovaný CP
Jmenovitá hodnota CP [CZK]1,7 EUR
TrhHlavní trh
Obchodní skupina3
Počet kusů v emisi6868092
Měna obchodováníCZK
Dividenda

Informace o emitentovi

Emitent cenného papíruECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G.
Ulice9, Rue du Laboratoire
PSČL1911
ObecLuxembourg
WWWwww.ecm.cz
Pololetní zprávake stažení

Výroční zprávy

ECMvz.pdfke stažení
ecmx012010.pdfke stažení

Předmět činnosti emitenta

Projektování a výstavba komerčních a rezidenčních nemovitostí

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 22.7. 2017
New York 00:59
closed 56:31
Londýn 05:59
closed 50:01
Frankfurt 06:59
closed 50:01
Praha 06:59
closed 50:16
Moskva 08:59
closed 47:01
Tokio 13:59
closed 43:01
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch