Zprávy k titulu: O2 - CZ0009093209

7.4.2010 13:26

TELEFÓNICA O2 - pozvánka na řádnou valnou hromadu

23.3.2010 14:09

ČEZ protestuje proti odkládání rozhodnutí MŽP ohledně Elektrárny Prunéřov

2.2.2010 21:09

UNIPETROL zveřejnil vybrané provozní údaje za 4Q

8.10.2009 10:43

TELEFÓNICA O2 přináší revoluci do zabezpečování elektronických transakcí

1.10.2009 11:04

TELEFÓNICA O2 představuje svou koncepci eHealth

12.8.2009 11:14

TELEFÓNICA O2 - začíná zdarma nabízet zálohování dat z mobilního telefonu

20.7.2009 12:10

Telefónica O2 Czech Republic ukončila spor s TELE 2

17.6.2009 11:23

ČEZ sází na inovace a moderní technologie (FutureMotion-Energie zítřka)

30.4.2009 14:44

BCPP zavede novinku v obchodování - závěrečnou aukci

24.4.2009 17:16

Úprava parametrů pro obchodování ve SPAD

14.8.2008 09:35

Skupina ČEZ dosáhla v prvním pololetí zisku 29 mld. Kč

10.3.2008 15:58

Pražská burza v úvodu týdne ztrácí

13.2.2008 12:56

TELEFÓNICA O2 - očekávané hospodářské výsledky

30.11.2007 15:49

Nové investiční certifikáty na pražské burze

26.11.2007 16:53

ČEZ navrhuje ukládání CO2 do vhodných geologických struktur

18.10.2007 11:48

Ceny akcií na burze dopoledne takřka bez obchodů klesly

24.7.2007 10:30

Telefónica chce koupit brazilskou Vivo, myslí i na Telecom Italia

23.5.2007 08:42

Italskému koncernu Pirelli klesl zisk o dvě pětiny

5.3.2007 08:28

Telefónica zvýšila zisk o 40 procent, pomáhají hlavně akvizice

1.3.2007 08:49

KKR a Texas Pacific převezmou v rekordní transakci firmu TXU

20.11.2006 09:36

Telefónica koupí minoritní podíl v telekomunikační firmě PCCW

16.11.2006 09:40

Britské O2 ve 3.čtvrtletí stouply v ČR příjmy za služby o 6,5 pct

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 22.7. 2017
New York 01:01
closed 56:29
Londýn 06:01
closed 49:59
Frankfurt 07:01
closed 49:59
Praha 07:01
closed 50:14
Moskva 09:01
closed 46:59
Tokio 14:01
closed 42:59
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch