Telefónica O2 Czech Republic,a.s. - CZ0009093209

Kurs

416,80

Změna6,80, 1,66%
Volume519819
Datum2.8.2011 18:30

Hot news k titulu
Zprávy k titulu
Komentáře k titulu

TELEFONICA O2 CZ

Aktuality (dividendy, kalendář hospodářských výsledků apod.)

Hospodářské výsledky za 1Q by společnost měla zveřejnit 12.5.2011.

Valná hromada společnosti je plánována na 28.4.2011 (dividenda je navrhována ve výši 40 Kč/akcii).

Valná hromada společnosti v květnu 2010 schválila vyplacení dividendy ve výši 40 Kč/akcii. Rozhodné datum pro nárok bylo stanoveno na 8.9.2010, výplata pak na 6.10. Titul se tak na BCPP obchodoval s nárokem na dividendu do 3.9.2010 včetně (tzv. ex-date bylo 6.9.2010).

Informace o emisi

Druh investičního nástrojeakcie
Forma CPna majitele / doručitele
Podoba CPzaknihovaný CP
Jmenovitá hodnota CP [CZK]100
TrhHlavní trh
Obchodní skupina3
Počet kusů v emisi322089890
Měna obchodováníCZK
Dividenda40,00 CZK

Informace o emitentovi

Emitent cenného papíruTelefónica O2 Czech Republic,a.s.
UliceZa Brumlovkou 266/2
PSČ14022
ObecPraha 4 - Michle
WWWwww.telecom.cz

Výroční zprávy

telecx012010.pdfke stažení

Předmět činnosti emitenta

Telefónica O2 Czech Republic, a.s. (Telefónica O2 Czech Republic), vznikla dne 1. července 2006 spojením společností ČESKÝ TELECOM, a.s. a Eurotel Praha, spol. s r.o.Integrací obou společností vznikla telekomunikační společnost vystavěná na konvergenci fixních a mobilních služeb. Telefónica O2 Czech Republic poskytuje komplexní nabídku hlasových a datových a internetových služeb, v pevných a mobilních technologiích včetně nabídky na využívání síťové infrastruktury pro provozovatele a poskytovatele veřejných i neveřejných sítí a služeb.Prodej služeb je orientován na dva základní segmenty zákazníků: spotřebitelský segment a podnikatelský segment (včetně korporátní klientely a státní správy). Společnost poskytuje také velkoobchodní služby ostatním provozovatelům veřejných telekomunikačních sítí a poskytovatelům veřejných telekomunikačních služeb v České republice i v zahraničí.Podle organizační struktury skupiny Telefónica patří Telefónica O2 Czech Republic do skupiny společností, kterou zastřešuje O2.

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 23.9. 2017
New York 10:53
closed 46:37
Londýn 15:53
closed 40:07
Frankfurt 16:53
closed 40:07
Praha 16:53
closed 40:22
Moskva 18:53
closed 37:07
Tokio 23:53
closed 33:07
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch