Zprávy k titulu: Unipetrol - CZ0009091500

2.2.2010 21:09

UNIPETROL zveřejnil vybrané provozní údaje za 4Q

24.11.2009 19:49

UNIPETROL svolává mimořádnou valnou hromadu

13.11.2009 15:33

UNIPETROL oznámil výsledky za 3. čtvrtletí 2009

28.7.2009 08:55

UNIPETROL - odhad vybraných ukazatelů za 2Q

30.4.2009 14:44

BCPP zavede novinku v obchodování - závěrečnou aukci

24.4.2009 17:16

Úprava parametrů pro obchodování ve SPAD

13.11.2008 13:33

Unipetrol a jeho výhled

21.10.2008 08:54

UNIPETROL - komentář představenstva k předběžným výsledkům za 3Q

19.5.2008 08:46

Výrobci pneumatik žalují chemické firmy včetně Unipetrolu

10.3.2008 15:58

Pražská burza v úvodu týdne ztrácí

30.1.2008 16:49

Unipetrol zřejmě vykáže provozní ztrátu za 4Q

18.1.2008 15:07

UNIPETROL - prodej Agrobochemie a Synthesia

21.11.2007 14:33

PKN Orlen - strategie skupiny na léta 2007-2012

14.11.2007 09:34

UNIPETROL - informuje o záměru rozdělení společnosti UNIPETROL RPA

9.11.2007 17:06

TZ: Unipetrol RPA spustila po odstávce všechny provozy

9.11.2007 14:43

TZ: Unipetrol a MEI uzavřely smlouvu o koupi 14,51 % Parama

1.11.2007 09:56

UNIPETROL - smírné vyřešení sporu s DEZOU

22.10.2007 14:49

UNIPETROL - změna podílu na hlasovacích právech

19.10.2007 08:49

UNIPETROL - navýšení počtu jednatelů

18.10.2007 11:48

Ceny akcií na burze dopoledne takřka bez obchodů klesly

15.10.2007 13:35

Rafinerie kvůli havárii v Unipetrolu RPA zahájí později výrobu

12.10.2007 08:29

UNIPETROL, A.S. - ZMĚNA V PŘEDSTAVENSTVU SPOLEČNOSTI

28.8.2007 13:00

Polská rafinerská skupina PKN zvýšila zisk o 28 procent

18.6.2007 07:39

PKN Orlen chce mít v Mažeikiu zisk až 727 milionů dolarů

6.12.2006 08:25

Polská PKN získala úvěr na koupi litevské rafinerie Mažeikiu

7.7.2006 08:25

Polský Lotos chce do roku 2012 investovat 1,8 miliardy eur

6.7.2006 11:22

PKN Orlen možná vyplatí nejvyšší dividendy ve své historii

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 24.9. 2017
New York 13:47
closed 19:43
Londýn 18:47
closed 13:13
Frankfurt 19:47
closed 13:13
Praha 19:47
closed 13:28
Moskva 21:47
closed 10:13
Tokio 02:47
closed 30:13
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch