Wiadomości firmowe

Red Bull będzie operatorem telefonii komórkowej, swoje usługi zaoferuje także w RCz

13.10.2010 15:26

Praga 13 października (ČTK) – Austriacki producent napojów energetycznych Red Bull przygotowuje ekspansję w telefonii komórkowej. Swoje usługi zamierza oferować w 140 krajach, w których aktualnie sprzedaje swoje napoje, czyli prawdopodobnie i w RCz, informuje o tym serwer iDnes.cz powołując się na austriacki dziennik Wirtschaftsblatt. Telefony i usługi operatora sieci firma będzie oferować pod nazwą Red Bull Mobile. Według serwera Red Bull Mobile jako operator sieci komórkowej może wejść do Niemiec jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Partnerem handlowym będzie operator Telefonica, który już działa na rynku niemieckim. W 2011 roku firma zamierza wejść na rynki azjatyckie a następnie do kolejnych krajów europejskich. Z dostępnych danych wynika, że operator zaoferuje 2 taryfy podstawowe w abonamencie za 19 lub 29 EUR. (450 lub 700 CZK. W ramach abonamentu byłaby pewna ilość bezpłatnych minut, sms, oraz nieograniczony dostęp do internetowej telewizji Red Bull TV. Na razie konkretnych cen nie podano. Red Bull podał, że w ub. roku sprzedał na całym świecie 3,906 mld puszek z napojem energetycznym. Zatrudnienie wynosi 6900 osób. Kierownictwo firmy ma siedzibę w Fuschl am See w pobliżu Salzburga w Austrii.

Pozostałe wiadomości

Spadek wartości
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Index
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Indeksy futures
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Surowce
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Zaktualizowane 20.4.2011 16:26

(Dane z opóźnieniem)

Dzisiaj jest 20.7. 2017
Nowy York 16:41
closed 16:49
Londyn 21:41
closed 10:19
Frankfurt 22:41
closed 10:19
Praga 22:41
closed 10:34
Moskwa 00:41
closed 07:19
Tokio 05:41
closed 03:19
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Szukaj:  

Stockmarket Google Finance Market Watch