Hot news

4.1.2011 17:15: Giełdy surowców – stan aktualny: ropa NYMEX WTI kosztuje 89,13 USD za baryłkę a złoto 1384,10 USD za uncję, na

4.1.2011 16:43: ERSTE - Česká spořitelna zamierza w I kwartale zwolnić 550 osób, tj. 5 %

4.1.2011 16:00: Makro USA – zamówienia firm za listopad o +0,7% wobec oczekiwania -0,1%

4.1.2011 15:39: VIX - CBOE Zmienny Market Indeks ma wartość 17,58 USD, tj. -0,03 USD, lub -0,17%

4.1.2011 15:38: USA – główne indeksy akcyjne otwierają w plusach: DJIA +0,16%, Nasdaq Comp. +0,28% i SP 500 +0,07%

3.1.2011 15:35: General Motors (GM) – na nową rekomendację firma zareagowała wzrostem na nowe maksimum 37,50 USD (+1,74 %)

3.1.2011 15:32: USA – główne indeksy akcji otwierają w zielonym kolorze: DJIA +0,30 %, Nasdaq +1,04 %, S&P 500 +0,85 %

3.1.2011 14:44: USA - aktualne futures: DJIA +84 Nasdaq 100 +22,25, S&P 500 +10 punktów

3.1.2011 14:12: ČR - deficyt budżetowy za 2010 rok wyniósł 156,3 mld CZK, tj. mniej niż wcześniej uchwalone 163 mld CZK

3.1.2011 13:58: Sadovaya – dziś w Warszawie firma nawiązała do swoich 2 pierwszych pozytywnych sesji z końca ubiegłego roku, aktualnie jest 12,40 PLN (+12,73 %)

31.12.2010 11:48: Forex – japoński jen (JPY) do dolara rośnie i w Sylwestra i zbliża się do 81,32 swojego maksimum z października b.r.

31.12.2010 11:23: Makro UK - ceny domów w grudniu miesiąc do miesiąca zaskakująco wzrosły o +0,4 %, jest to pierwszy wzrost od maja b.r. (rok do roku +0,4 %)

31.12.2010 11:18: Europa – większość giełd pracuje dziś w spowolnionym tempie, jedynie węgierski BUX wspina się wyżej (+0,56 %)

31.12.2010 11:16: Cena złota weszła na dzisiejsze maksimum powyżej granicy 1410 USD

31.12.2010 11:03: Giełdy azjatyckie: większość – z powodu Sylwestra - jest już zamknięta: HangSeng +0,16 %, Shanghai Comp. +1,76 %, BSE +0,49 %

30.12.2010 22:37: USA – zakończenie czwartkowej sesji: DJIA -0,14 %, Nasdaq -0,15 %, S&P 500 -0,15 %; CETV 20,32 USD (+1,14 %), KITD 15,84 USD (-1,98 %)

30.12.2010 19:28: USA – główne indeksy akcyjne oscylują w minusach: DJIA -0,16%, Nasdaq Comp. -0,16% i SP 500 -0,09%

30.12.2010 19:26: Giełdy surowców aktualnie: ropa Nymex WTI kosztuje 89,18 USD za baryłkę a złoto 1405,60 USD za uncję, na forem cross rates EUR/USD na granicy 1,3284

30.12.2010 16:45: Makro USA – sprzedaż domów na rynku wtórnym za listopad miesiąc do miesiąca wzrost o +3,5% wobec oczekiwania +0,8% (rok do roku -2,4% wobec poprzedniej informacji -22,6%)

30.12.2010 16:39: Makro USA – Indeks Chicago PMI za grudzień wzrost do 68,6 punktu wobec oczekiwania 61 punktów (najwyższy poziom od lipca 1988)

29.12.2010 17:19: USA – główne indeksy akcji znajdują się w lekkich plusach: DJIA +0,18%, Nasdaq Comp. +0,16% SP 500 +0,15%

29.12.2010 17:18: Giełdy surowców - aktualnie: ropa Nymex WTI 91,17 USD za baryłkę a złoto 1411,60 USD za uncję, na forex cross rates EUR/USD na granicy 1,3138

29.12.2010 16:31: BCPP - indeks PX po końcowej aukcji na koniec zakończył sesję wzrostem o +1,23 % w wartości 1234,90 punktu

29.12.2010 15:59: USA – główne indeksy akcyjne pół godziny przed otwarciem sesji w lekko zielonym kolorze: DJIA +0,20%, Nasdaq Comp. +0,15% i SP 500 +0,35%

29.12.2010 14:30: Makro Niemcy – Indeks cen detalicznych za grudzień (dane wstępne) miesiąc do miesiąca wzrost o +1,0%wobec oczekiwania +0,9% a rok do roku wzrost +1,7% wobec oczekiwania +1,5%

28.12.2010 22:05: USA – mieszane zakończenie wtorkowej sesji, podczas której indeks S&P 500 nowe tegoroczne maksimum: DJIA +0,18 %, Nasdaq -0,16 %, S&P 500 +0,08 %; CETV 20,00 USD (-0,05 %), KITD 16,06 USD (+0,38 %)

28.12.2010 21:58: Cena złota dziś na COMEX wzrosła najwyżej od początku listopada: o 22,70 USD do 1405,60 USD

28.12.2010 21:57: Cena ropy dziś na NYMEX wzrosła o +0,5 % do 91,49 USD

28.12.2010 17:08: USA – główne indeksy akcyjne w lekko czerwonym kolorze: DJIA -0,03%, Nasdaq Comp. -0,22% i SP 500 -0,05%

28.12.2010 11:32: Bogdanka - BDM obniża cenę docelową ze 119,20 na 88,50 PLN i pozostawia "accumulate"

27.12.2010 16:40: Amazon.com (AMZN) – według popytu na rynku produkt 3D Kindle jest najlepiej sprzedającym się w sieci produktem firmy w historii

27.12.2010 16:38: Giełdy surowców: ropa NYMEX WTI kosztuje 90,57 USD za baryłkę a złoto 1383,40 USD za uncje, na forexcross rates EUR/USD na granicy 1,3154

27.12.2010 16:34: Makro USA - Dallas FED Manufacturing Activity Indeks za grudzień spadek do 12,8 punktów wobec oczekiwania 17 punktów

27.12.2010 15:46: Dycom Industries (DY) - firma poinformowała o kupnie NeoCom Solutions za 27,5 mln .USD w gotówce

27.12.2010 15:43: Apple Inc. (AAPL) – najlepszy producent technologii i smartphonów zwiększyła własną prognozę dostaw iPhonów na I kwartał 2011 z 19 mln do 20-21 mln sztuk, podał DigiTimes

23.12.2010 21:04: Europa – najważniejsze giełdy, indeksy zamykały dziś mieszanie: DAX -0,14 %, FTSE +0,21 %, CAC 40 -0,21 %, IBEX 35 -0,75 %

23.12.2010 20:07: Giełdy surowców: ropa NYMEX WTI kosztuje 91,51 USD za baryłkę a złoto 1380,50 USD za uncję

23.12.2010 20:04: USA – główne indeksy akcyjne blisko wartości neutralnych: DJIA + 0,07 punktu, Nasdaq Comp. -0,24 punktu, SP 500 - 0,19 punktu

23.12.2010 16:00: Makro USA – sprzedaż nowych domów za listopad wzrost do 290 000 wobec oczekiwania 300 000; miesiąc do miesiąca +5,5% wobec oczekiwania +6,0%

23.12.2010 15:57: Makro USA – indeks zaufania konsumentów Uniwersytetu Michigan za grudzień wzrost do 74,5 punktu wobec oczekiwania 74,5 punktu (ostateczne dane)

22.12.2010 16:11: BCPP - index PX po końcowej aukcji, w której obrót dotyczył wszystkich emisji, na koniec zakończył sesję z zyskiem +0,80 % do 1223,70 punktów, na nowym 7 miesięcznym maksimum

22.12.2010 16:01: Makro USA – sprzedaż domów na rynku wtórnym za listopad osiągnął 4,68 mln wobec oczekiwania 4,75 mil. (miesiąc do miesiąca +5,6 % wobec oczekiwania +7,1 %); indeks cen domów (od asocjacji budowlanych) za październik wzrósł o +0,7 % wobec oczekiwania -0,2

22.12.2010 15:36:  Forex - euro do dolara spada poniżej granicy 1,31 do 1,30

22.12.2010 15:33: VIX - CBOE Zmienny Market Indeks jest 16,41 USD, tj. -0,08 USD, lub -0,61%

22.12.2010 15:32: główne indeksy akcyjne otwierają w lekkich plusach: DJIA +0,04%, Nasdaq Comp. +0,1% i SP 500 +0,13%

21.12.2010 17:00: Giełdy surowców aktualnie: ropa NYMEX WTI kosztuje 89,58 USD za baryłkę a złoto 1384,60 USD za uncję, na forex cross rates EUR/USD na granicy 1,3137

21.12.2010 16:56: USA – główne indeksy akcji znajdują się na dobrych pozycjach: DJIA jest +0,4%, Nasdaq Comp. +0,52% i SP 500 +0,47%

21.12.2010 15:56: Bruker (BRKR) - firma oznajmiła przejęcie Sigma ElectroOptics GmbH, warunków transakcji nie ujawniono

21.12.2010 15:55: KBR (KBR) - firma poinformowała o akwizycji Roberts and Schaefer Co. (firma - córka Elgin National Industries) za 280 mln USD

21.12.2010 15:35: USA - indeks S&P 500 odrobił aż 46 % straty, która powstała po bankructwie Lehman Brothers (aktualnie 1251 punktów)

20.12.2010 22:04: USA – mieszane zamknięcie poniedziałkowej sesji: DJIA -0,12 %, Nasdaq +0,25 %, S&P 500 +0,25 %; CETV 19,31 USD (-0,21 %), KITD 15,77 USD (-0,82 %)

20.12.2010 20:43: Cena ropy w dniu dzisiejszym na NYMEX zamknęła wzrostem o 0,77 USD na 89,37 USD

Spadek wartości
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Index
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Indeksy futures
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Surowce
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Zaktualizowane 20.4.2011 16:26

(Dane z opóźnieniem)

Dzisiaj jest 20.11. 2017
Nowy York 16:01
closed 17:29
Londyn 21:01
closed 10:59
Frankfurt 22:01
closed 10:59
Praga 22:01
closed 11:14
Moskwa 00:01
closed 07:59
Tokio 05:01
closed 03:59
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Szukaj:  

Stockmarket Google Finance Market Watch