Komentarze

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 3.1.2011 + prognoza

4.1.2011 16:00:  4.1.2011 Giełdy akcji rozpoczęły nowy rok bardzo pozytywnie i odnotowały prawie 1% wzrosty. Blue Chips indeks Dow Jones wzrost o 0,81% do 11 670,75…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 31.12.2010 + prognoza

3.1.2011 15:30:  3.1.2011 Giełdy akcji zakończyły 2010 rok bardzo spokojnie i odnotowały niskie mieszane wyniki.  Blue Chips indeks Dow Jones wzrost o 0,07%…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 29.12.2010 + prognoza

30.12.2010 15:00:  30.12.2010      Giełdy akcji lekko rosły także w środę. Blue Chips indeks Dow Jones wzrost o +0,09% do 11 585,38 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 28.12.2010 + prognoza

29.12.2010 15:30:  29.12.2010 Giełdy akcji we wtorek cechował spokój i stan głównych indeksów akcyjnych na zamknięciu był mieszany. Blue Chips indeks Dow Jones…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 27.12.2010 + prognoza

28.12.2010 15:30:  28.12.2010 Giełdy akcji rozpoczęły nowy tydzień niezbyt zdecydowanie i odnotowały mieszane wyniki. Blue Chips indeks Dow Jones spadek o 0,18%…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 23.12.2010 + prognoza

27.12.2010 14:52:  27.12.2010 Na zamknięciu skróconego, przedświątecznego tygodnia notowania akcji na giełdach były mieszane. Blue Chips indeks Dow Jones wzrost…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 22.12.2010 + prognoza

23.12.2010 15:15:  23.12.2010      Giełdy akcji umiarkowanie rosły i w środę. Blue Chips indeks Dow Jones wzrost o 0,23% do 11 559,49 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 21.12.2010 + prognoza

22.12.2010 14:50:  22.12.2010      Giełdy akcji we wtorek nieznacznie rosły, a główne indeksy  akcyjne osiągnęły rekordowe wartości. Blue Chips indeks …

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 20.12.2010 + prognoza

21.12.2010 15:00:  21.12.2010 Nowy tydzień na giełdach akcji rozpoczął się dość niezdecydowanie, o czym świadczyły mieszane wyniki indeksów. Blue Chips…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 17.12.2010 + prognoza

20.12.2010 15:00:  18.12.2010  Giełdy akcji zakończyły tydzień mieszanie. Blue Chips indeks Dow Jones spadek o 0,06% do 11 491,91 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 16.12.2010 + prognoza

17.12.2010 15:30:  17.12.2010 Po początkowych wahaniach i próbie interpretacji danych makroekonomicznych z rynku pracy (Initial Claims) i z rynku nieruchomości…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 15.12.2010 + prognoza

16.12.2010 15:10:  16.12.2010 Wtorkowa sesja w pierwszej godzinie była dość zadowalająca, ale stopniowo zauważalna była realizacja zysków. Niektórzy inwestorzy…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 14.12.2010 + prognoza

15.12.2010 11:45:  15.12.2010 Wtorkowa sesja na Wall Street przebiegła w dość mieszanym duchu, kiedy to, za wyjątkiem indeksu Nasdaq Composite, indeksy główne…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 13.12.2010 + prognoza

14.12.2010 15:30:  14.12.2010 Parkiety amerykańskie rozpoczęły nowy tydzień dosyć niezdecydowanie. Blue Chips index Dow Jones wzrósł o +0,16% do 11 428,56…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 10.12.2010 + prognoza

13.12.2010 15:15:  13.12.2010 Giełdy akcyjne w piątek pozostawały w trendzie wzrostowym i wyraźnie zwyżkowały. Blue Chips index Dow Jones wzrósł w piątek…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 8.12.2010 + prognoza

9.12.2010 15:05:  9.12.2010 Rynki akcyjne we środę odnotowały niewielkie wzrosty. Blue Chips index Dow Jones wzrósł o 0,12% do 11 372,48 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 7.12.2010 + prognoza

8.12.2010 14:55:  8.12.2010  Giełdy akcji we wtorek odnotowały słabe wyniki. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,03% do 11 359,16 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 6.12.2010 + prognoza

7.12.2010 15:20:  7.12.2010  Giełdy akcji rozpoczęły nowy tydzień niezbyt zdecydowanie. Blue Chips indeks Dow Jones spadek o 0,17% do 11 362,19 punktu, indeks…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 3.12.2010 + prognoza

6.12.2010 15:15:  6.12.2010  Giełdy akcji w piątek również rosły i za tydzień odnotowały bardzo wysokie wzrosty. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,17%…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 2.12.2010 + prognoza

3.12.2010 15:30:  3.12.2010  Giełdy akcji, podobnie jak środę,  w czwartek tylko rosły. Blue Chips indeks Dow Jones wzrost o 0,95% do 11 362,41 punktu, indeks S&P…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 1.12.2010 + prognoza

2.12.2010 15:25:  2.12.2010   Na giełdach  akcje w środę zdecydowanie wzrosły.  Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 2,27% do 11255,78 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 30.11.2010 + prognoza

1.12.2010 15:30:  01.12.2010    Giełdy akcji we wtorek znowu spadały. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,42% do  11006,02 punktu, indeks szerokiego rynku…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 29.11.2010 + prognoza

30.11.2010 15:30:  30.11.2010 Rynki akcyjne w poniedziałek odnotowały niewielkie spadki na zamknięciu sesji. Blue Chips index Dow Jones obniżył się o 0,36%…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 26.11.2010 + prognoza

29.11.2010 15:05:  29.11.2010 Giełdy akcji w piątek pikowały w dół. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,85% do 11 092,00 punktu, indeks szerokiego rynku…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 24.11.2010 + prognoza

25.11.2010 15:30:  25.11.2010 Giełdy akcji w środę zdecydowanie wzrosły i w pełni odrobiły straty po  wtorkowej sesji. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 23.11.2010 + prognoza

24.11.2010 15:50:  24.11.2010   Giełdy akcji w USA we wtorek zamykały w mocnym czerwonym kolorze.   Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 1,27% do 11 036,37…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 22.11.2010 + prognoza

23.11.2010 15:09:  23.11.2010 Giełdy akcji w USA w poniedziałek odnotowały mieszane sesje. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,22% do 11 178,58 punktu, indeks…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 19.11.2010 + prognoza

22.11.2010 15:23:  22.11.2010  Giełdy akcji w USA w piątek odnotowały niewielkie wzrosty. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,20% do 11 203,55 punktu,…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 18.11.2010 + prognoza

19.11.2010 13:20:  19.11.2010  Giełdy akcji w czwartek odnotowały wzrost. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 1,57% do 11 181,23 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 17.11.2010 + prognoza

18.11.2010 16:00:  18.11.2010 Giełdy akcji we środę nie odnotowały żadnego zdecydowanego ruchu. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,14% do 11 007,88 punktu,…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 15.11.2010 + prognoza

16.11.2010 15:30:  16.11.2010    Giełdy akcji rozpoczęły nowy tydzień niezbyt zdecydowanie, a notowania były nienajlepsze. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 12.11.2010 + prognoza

15.11.2010 15:50:  15.11.2010 Giełdy akcyjne w piątek pozostawały w trendzie spadkowym i zakończyły cały tydzień w tym negatywnym duchu. Blue Chips index Dow Jones…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 9.11.2010 + prognoza

10.11.2010 15:20:  10.11.2010    Giełdy akcji w USA we wtorek uległy korekcie. Blue Chips indeks  Dow Jones spadł o 0,53% do 11 346,75 punktu,  indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 8.11.2010 + prognoza

9.11.2010 15:28:  9.11.2010    Giełdy akcji w USA rozpoczęły nowy tydzień dość niezdecydowanie. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,33% do 11 406,84punktu,…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 5.11.2010 + prognoza

8.11.2010 15:20:  Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 5.11.2010 + prognoza 8.11.2010    Giełdy akcji w USA w piątek rosły w mniejszym tempie Blue…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 4.11.2010 + prognoza

5.11.2010 15:15:  5.11.2010  Giełdy akcji w USA w czwartek rośły jeszcze bardziej zdecydowanie. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 1,96% do 11 434,84 punktu,…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 3.11.2010 + prognoza

4.11.2010 15:39:  4.11.2010  Giełdy akcji w  USA we środę zwyżkowały. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,24% do 11 215,13 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 2.11.2010 + prognoza

3.11.2010 15:00:  3.11.2010 Giełdy akcji w  USA we wtorek wysoko wzrosły. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,58% do 11 188,72 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 1.11.2010 + prognoza

2.11.2010 15:42:  Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 1.11.2010 + prognoza 2.11.2010 Giełdy akcji w USA nawiązały do leniwych sesji z ubiegłego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 28.10.2010 + prognoza

29.10.2010 14:45:  29.10.2010  Notowania akcji na giełdach w USA we czwartek znowu nie były najlepsze.  Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,11% do 11 113,95…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 27.10.2010 + prognoza

28.10.2010 15:20:  28.10.2010  Giełdy akcji w USA w środę po nie najlepszym początku odnotowały mieszaną sesję. Blue Chips indeks Dow Jones  spadł o 0,39%…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 26.10.2010 + prognoza

27.10.2010 15:25:  27.10.2010  Giełdy akcji w USA we wtorek wzrosły bardzo nieznacznie. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,05% do 11 169,46 punktu, stan…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 25.10.2010 + prognoza

26.10.2010 15:15:  26.10.2010  Giełdy akcji w USA w poniedziałek lekko wzrosły. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,28% do 11 164,05  punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 22.10.2010 + prognoza

25.10.2010 16:22:  25.10.2010  Giełdy akcji w USA w piątek odnotowały mieszaną sesję. Blue Chips indeks Dow Jones spadł  o 0,13% do 11 132,56 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 21.10.2010 + prognoza

22.10.2010 15:37:  22.10.2010 Giełdy akcji w USA czwartek odnotowały niewielkie zyski. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,35% do 11 146,57 punktu, indeks…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 20.10.2010 + prognoza

21.10.2010 15:06:  21.10.2010 Giełdy akcji w USA w środę odnotowały bardzo dobry wzrost. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 1,18% do 11 107,97 punktu, indeks…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 19.10.2010 + prognoza

20.10.2010 15:30:  20.10.2010  Giełdy akcji w USA we wtorek bardzo spadły. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 1,48% do 10 978,62 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 18.10.2010 + prognoza

19.10.2010 14:52:  19.10.2010  Giełdy akcji w USA nowy tydzień rozpoczęły wzrostami. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,73% do11 143,69 punktu, indeks szerokiego…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 15.10.2010 + prognoza

18.10.2010 15:32:  18.10.2010  Giełdy akcji w USA w piątek odnotowały mieszaną sesję. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o  0,29% do 11 062,78 punktu, indeks…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 14.10.2010 + prognoza

15.10.2010 13:57:  15.10.2010  Giełdy akcji w USA w czwartek  przeszły lekką korektę. Blue Chips indeks Dow Jones spadł o 0,01% do 11 094,57 punktu, indeks…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 13.10.2010 + prognoza

14.10.2010 14:20:  14.10.2010  Giełdy akcji w USA w środę rosły. Blue Chips indeks Dow Jones wzrósł o 0,69% do 11 096,08 punktu, indeks szerokiego rynku S&P…

Sytuacja na parkietach amerykańskich w dniu 12.10.2010 + prognoza

13.10.2010 13:58:  13.10.2010 Rynki akcyjne w USA wzmocniły się na zamknięciu sesji. Blue Chips index Dow Jones wzrósł o 0,09% do 11 020,40 punktów, indeks…

Spadek wartości
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Index
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Indeksy futures
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Surowce
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Zaktualizowane 20.4.2011 16:26

(Dane z opóźnieniem)

Dzisiaj jest 19.9. 2017
Nowy York 07:48
closed 01:42
Londyn 12:48
open 03:42
Frankfurt 13:48
open 03:42
Praga 13:48
open 02:39
Moskwa 15:48
open 00:57
Tokio 20:48
closed 12:12
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Szukaj:  

Stockmarket Google Finance Market Watch