Modelové portfolio Emerging Markets

Vstupní/počáteční investice: 100 000 USD
Stav financí: investováno 0 USD, volných 103 374 USD
Aktuální zisk/ztráta: +3 374 (3,37%)

Portfolio zaměřené zejména na region BRIC. Pro možné porovnání výkonnosti hodnota např. indexu EEM (iShares MSCI) k datu vzniku činila 38,28 USD.

Uzavřené pozice

TitulOtevírací kursNakoupenoMnožstvíUzavírací kursProdánoZisk/ztráta
FEIHE INTERNATIO21,8226.2.20105008,4528.2.2011-6 685,00 (-61,27%)
FEIHE INTERNATIO21,933.3.20105008,4528.2.2011-6 740,00 (-61,47%)
CHINA ADVANCED C5,1515.3.20102 0004,7728.2.2011-760,00 (-7,38%)
CHINA ELECTRIC M4,6027.12.20102 0003,9728.2.2011-1 260,00 (-13,70%)
CHINA NATURAL GA9,6815.4.20101 0005,2428.2.2011-4 440,00 (-45,87%)
RINO INTERNATION8,4015.11.20101 0002,0728.2.2011-6 330,00 (-75,36%)
UNIVERSAL TRAVEL7,1016.6.20101 5007,0728.2.2011-45,00 (-0,42%)
CHINA ADVANCED C5,158.4.20102 0004,9711.11.2010-360,00 (-3,50%)
CHINA ELECTRIC M5,0221.10.20102 0005,504.11.2010+960,00 (9,56%)
UNIVERSAL TRAVEL6,2329.6.20101 5006,744.11.2010+765,00 (8,19%)
YUCHENG TECHNOLO3,8025.3.20103 0004,0718.10.2010+810,00 (7,11%)
CANADIAN SOLAR I11,0012.8.20101 00016,3030.9.2010+5 300,00 (48,18%)
CHINA ELECTRIC M5,2726.7.20102 0005,4910.8.2010+440,00 (4,17%)
CHINA ELECTRIC M4,5029.7.20102 0005,4910.8.2010+1 980,00 (22,00%)
JINPAN INTL LTD10,0016.7.20101 00012,0928.7.2010+2 090,00 (20,90%)
CHINA NATURAL GA7,5613.5.20101 0008,5029.6.2010+940,00 (12,43%)
CHINA ELECTRIC M5,402.6.20102 0005,5511.6.2010+300,00 (2,78%)
CHINA ELECTRIC M4,887.6.20102 0005,5511.6.2010+1 340,00 (13,73%)
TRI-TECH HOLDING9,7213.5.20101 0009,7224.5.2010+0,00 (0,00%)
TRI-TECH HOLDING8,7520.5.20101 0009,6024.5.2010+850,00 (9,71%)
CHINA ADVANCED C3,644.5.20103 0003,8819.5.2010+720,00 (6,59%)
CHINA TRANSINFO7,0012.4.20101 2007,9426.4.2010+1 128,00 (13,43%)
DUOYUAN GLOB-ADR25,7510.3.201050027,6216.4.2010+935,00 (7,26%)
GAZPROM-ADR24,201.2.201070025,4515.4.2010+875,00 (5,17%)
CHINA XD PLASTIC5,9822.3.20102 0006,6412.4.2010+1 320,00 (11,04%)
CHINA MEDIC-ADR12,835.3.20101 00013,9212.3.2010+1 090,00 (8,50%)
CHINA XD PLASTIC6,015.3.20101 5006,8411.3.2010+1 245,00 (13,81%)
WONDER AUTO TECH8,7422.2.20101 5009,7826.2.2010+1 560,00 (11,90%)
PETROBRAS SA-ADR40,751.2.201037042,9222.2.2010+802,90 (5,33%)
VALE SA-SP ADR26,081.2.201060028,2818.2.2010+1 320,00 (8,44%)
RECON TECHNOLOGY5,789.2.20103 0006,6011.2.2010+2 460,00 (14,19%)
SID NACIONAL-ADR29,121.2.201053030,569.2.2010+763,20 (4,95%)

Zpět na přehled portolií

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 26.7. 2017
New York 22:30
closed 11:00
Londýn 03:30
closed 04:30
Frankfurt 04:30
closed 04:30
Praha 04:30
closed 04:45
Moskva 06:30
closed 01:30
Tokio 11:30
open 03:30
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch