Modelové portfolio ČR

Vstupní/počáteční investice: 1 000 000 CZK
Stav financí: investováno 0 CZK, volných 1 179 610 CZK
Aktuální zisk/ztráta: +179 610 (17,96%)

Portfolio zaměřené na investování v ČR (zejména tituly obchodované v segmentu SPAD). Pro možné porovnání výkonnosti hodnota indexu PX k datu vzniku činila 1176,7 bodů. K datu ukončení správy portfolia, resp. prodeji všech pozic (28.2.2011) dosáhla hodnota indexu PX 1244,10 bodů, tj. výkonost indexu ve vztahu k otevření portfolia dosáhla 5,73 %. Portfolio nezohledňovalo vyplácené dividendy vzhledem k vlastnictví k rozhodnému datu (RD), konkrétně: ERSTE 130 EUR (RD 14.5.2010), ČEZ 21200 Kč (RD 29.6.2010), VIG 54 EUR (RD 2.7.2010), TELEFÓNICA O2 4000 Kč (RD 8.9.2010), NWR 210 EUR (RD 17.9.2010). Výše dividend je uvedena v celkové částce v hrubé výši.

Uzavřené pozice

TitulOtevírací kursNakoupenoMnožstvíUzavírací kursProdánoZisk/ztráta
CENTRAL EURO M-A490,008.6.201075349,5028.2.2011-10 537,50 (-28,67%)
CENTRAL EURO M-A398,0029.7.2010100349,5028.2.2011-4 850,00 (-12,19%)
CENTRAL EURO M-A382,0011.11.2010100349,5028.2.2011-3 250,00 (-8,51%)
CEZ AS912,0013.4.2010100830,0028.2.2011-8 200,00 (-8,99%)
CEZ AS914,0014.4.2010100811,0028.2.2011-10 300,00 (-11,27%)
CEZ AS759,0019.10.2010100811,0028.2.2011+5 200,00 (6,85%)
ERSTE GROUP BANK755,0019.3.2010100936,9028.2.2011+18 190,00 (24,09%)
ERSTE GROUP BANK745,0022.3.2010100937,8028.2.2011+19 280,00 (25,88%)
ERSTE GROUP BANK834,0010.1.2011100937,8028.2.2011+10 380,00 (12,45%)
KOMERCNI BANKA4 237,0031.1.2011254 280,0028.2.2011+1 075,00 (1,01%)
NEW WORLD RESO-A286,5020.1.2011400278,7028.2.2011-3 120,00 (-2,72%)
NEW WORLD RESO-A276,0021.1.2011400278,9028.2.2011+1 160,00 (1,05%)
TELEFONICA O2 CZ389,0010.11.2010100405,0028.2.2011+1 600,00 (4,11%)
TELEFONICA O2 CZ396,0027.1.2011100405,0028.2.2011+900,00 (2,27%)
UNIPETROL171,0011.2.2011300175,0028.2.2011+1 200,00 (2,34%)
VIENNA INSURANCE944,9018.1.2011561 052,0010.2.2011+5 997,60 (11,33%)
VIENNA INSURANCE919,0024.11.2010601 014,008.2.2011+5 700,00 (10,34%)
TELEFONICA O2 CZ390,2011.11.2010200409,0019.1.2011+3 760,00 (4,82%)
CEZ AS922,001.2.2010100813,704.1.2011-10 830,00 (-11,75%)
CEZ AS870,008.2.2010100818,004.1.2011-5 200,00 (-5,98%)
NEW WORLD RESO-A287,0015.4.2010500301,004.1.2011+7 000,00 (4,88%)
NEW WORLD RESO-A244,507.5.2010500270,5022.12.2010+13 000,00 (10,63%)
TELEFONICA O2 CZ410,0028.5.2010100401,403.11.2010-860,00 (-2,10%)
KOMERCNI BANKA3 813,0020.9.2010154 060,0025.10.2010+3 705,00 (6,48%)
VIENNA INSURANCE918,001.2.2010601 001,0011.10.2010+4 980,00 (9,04%)
KIT DIGITAL INC169,0027.8.2010100204,0017.9.2010+3 500,00 (20,71%)
KOMERCNI BANKA3 750,0031.8.2010154 100,006.9.2010+5 250,00 (9,33%)
KOMERCNI BANKA3 590,006.5.2010253 990,004.8.2010+10 000,00 (11,14%)
CENTRAL EURO M-A491,5020.5.2010100535,0026.5.2010+4 350,00 (8,85%)
CENTRAL EURO M-A541,2022.3.2010100729,9026.4.2010+18 870,00 (34,87%)
CENTRAL EURO M-A539,905.3.2010100660,0015.4.2010+12 010,00 (22,24%)
ERSTE GROUP BANK730,001.2.2010200846,0013.4.2010+23 200,00 (15,89%)
KOMERCNI BANKA3 820,0023.3.2010254 025,0013.4.2010+5 125,00 (5,37%)
ERSTE GROUP BANK678,008.2.2010200790,0017.3.2010+22 400,00 (16,52%)
KOMERCNI BANKA3 840,001.2.2010253 990,0017.3.2010+3 750,00 (3,91%)
KOMERCNI BANKA3 565,008.2.2010253 900,0012.3.2010+8 375,00 (9,40%)
NEW WORLD RESO-A173,008.2.2010600201,0011.3.2010+16 800,00 (16,18%)

Zpět na přehled portolií

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 25.9. 2017
New York 05:58
closed 03:32
Londýn 10:58
open 05:32
Frankfurt 11:58
open 05:32
Praha 11:58
open 04:29
Moskva 13:58
open 02:47
Tokio 18:58
closed 14:02
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch