Komentáře

ČEZ nechtěně zveřejnil výsledky za rok 2010

24.2.2011

Společnost ČEZ dnes rozeslala e-mailem pozvánku na pondělní tiskovou konferenci k výsledkům za rok 2010. Ta však omylem v příloze také obsahovala koncept samotných výsledků.

Dle těchto údajů domácí energetický gigant vykázal za rok 2010 zisk 47,2 mld. Kč (-9 %), při příjmech 198,8 mld. Kč (+1 %). Zisk EBITDA pak poklesl na 89,1 mld. Kč (-2 %). Dle přehledu Bloomberg se očekával zisk 48,48 mld. Kč při příjmech 198,75 mld. Kč, zisk EBITDA pak 88,73 mld. Kč.

Společnost následně potvrdila, že zveřejněné údaje jsou pravdivé. Kompletní výsledky společnost zveřejní v původně plánovaném termínu 28.2.

Jiří Zendulka
CAPITAL PARTNERS a.s.

Další komentáře

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 19.7. 2018
New York 05:51
closed 03:39
Londýn 10:51
open 05:39
Frankfurt 11:51
open 05:39
Praha 11:51
open 04:36
Moskva 13:51
open 02:54
Tokio 18:51
closed 14:09
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch