SPAD

AAA - NL0006033375

AAA
Árfolyam26,19
válltozás0,49, 1,91%
mennyiség12390
Dátum2.8.2011 18:30
több

CETV - BMG200452024

CETV
Árfolyam349,00
válltozás-10,80, -3,00%
mennyiség50509
Dátum2.8.2011 18:30
több

ČEZ - CZ0005112300

ČEZ
Árfolyam890,00
válltozás12,00, 1,37%
mennyiség783866
Dátum2.8.2011 18:30
több

ECM - LU0259919230

ECM
Árfolyam49,10
válltozás1,05, 2,19%
mennyiség9136
Dátum2.8.2011 18:30
több

ERSTE - AT0000652011

ERSTE
Árfolyam847,30
válltozás5,00, 0,59%
mennyiség155889
Dátum2.8.2011 18:30
több

FORTUNA - NL0009604859

FORTUNA
Árfolyam108,40
válltozás0,40, 0,37%
mennyiség15698
Dátum2.8.2011 18:30
több

KITD - US4824702009

KITD
Árfolyam187,00
válltozás-0,50, -0,27%
mennyiség57056
Dátum2.8.2011 18:30
több

KB - CZ0008019106

KB
Árfolyam4 200,00
válltozás20,00, 0,48%
mennyiség41260
Dátum2.8.2011 18:30
több

NWR - NL0006282204

NWR
Árfolyam277,00
válltozás9,50, 3,55%
mennyiség620235
Dátum2.8.2011 18:30
több

ORCO - LU0122624777

ORCO
Árfolyam213,00
válltozás3,00, 1,43%
mennyiség46480
Dátum2.8.2011 18:30
több

PEGAS - LU0275164910

PEGAS
Árfolyam445,00
válltozás-1,50, -0,34%
mennyiség5536
Dátum2.8.2011 18:30
több

P.MORRIS - CS0008418869

P.MORRIS
Árfolyam9 110,00
válltozás-1 170,00, -11,38%
mennyiség5013
Dátum2.8.2011 18:30
több

O2 - CZ0009093209

O2
Árfolyam416,80
válltozás6,80, 1,66%
mennyiség519819
Dátum2.8.2011 18:30
több

UNIPETROL - CZ0009091500

UNIPETROL
Árfolyam185,70
válltozás-1,30, -0,70%
mennyiség17984
Dátum2.8.2011 18:30
több

VIG - AT0000908504

VIG
Árfolyam970,00
válltozás-4,00, -0,41%
mennyiség4475
Dátum2.8.2011 18:30
több
SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexek
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures az indexekre
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komódok
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Figyelmeztetés: az adatok megkésettek)

Mai nap 25.7. 2017
New York 08:38
closed 00:52
London 13:38
open 02:52
Frankfurt 14:38
open 02:52
Prága 14:38
open 01:49
Moszkva 16:38
open 00:07
Tokio 21:38
closed 11:22
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Keresés:  

Stockmarket Google Finance Market Watch