Részvény lista

Az ajánlás ideiglenes változása tekintettel a ticker aktuális alakulására a piacon.Az eredeti ajánlás érvényben marad lásd. Befektetési ajánlás.

A Stocklist frissitése legalább egyszer hetente történik rendszerint minden hétfői munkanapon.

Bővebb információkert forduljon az analitikus osztályhoz..

Dow Jones U.S. Industrial Sectors - az amerikai tőzsde fő szektorai

I.
Kőolaj & gáz
II.
Ipar
III.
Alapanyag
IV.
Fogyaszt. cikkek
V.
Egész- ségügy
VI.
Fogyasztó szolgáltatásai
VII. Telekom VIII.
Közszol- gáltatá- sok
IX. Penzügy X. Technológia XI. Indexek
XOM
GW
APA
APC
E
RDS.A
TOT
GD
CAT
LMT
TEX
GE
UTX
SWHC
STP
SOLF
JASO
EXM
BA
SPR
DE
CRDN
YGE
LDK
EGO
RGLD
AA
SWC
RIO
PX
GSS
PAL
GFI
BHP
MO
KO
GM
PG
HOG
F
GT
SNE
SPF
ADM
DHI
WBD
PHG
UN
TM
MC
JNJ
MRK
PFE
DNA
AFFX
CELG
PTIE
BABY
GILD
BAY
SNY
MR
TEVA
HD
MCD
DIS
BKC
DTV
JBLU
EBAY
SCI
AHO
T
VZ
TKC
DT
FT
TEF
TI
CHU
SBS
VE
AIG
AXP
JPM
GS
BX
MA
ITU
EJ
V
ABN
AEG
AIB
AXA
AZ
CISG
YHOO
AAPL
TXN
HPQ
ORCL
INTC
IBM
MSFT
QCOM
EMC
MU
TSM
NVDA
DELL
CSCO
DIVX
GOOG
AMD
RIMM
SAP
NOK
QQQQ
OIL
QID
SDS
PHO
PBW
DBC
FXP
SKF
PGJ

EEM Industrial Sectors – a középeurópai tőzsde fő szektorai

I.
Kőolaj & gáz
II.
Ipar
III.
Alapanyag
IV.
Fogyaszt. cikkek
V.
Egész- ségügy
VI.
Fogyasztó szolgáltatásai
VII. Telekom VIII.
Közszol- gáltatá- sok
IX. Penzügy X. Technológia XI. Indexek
UNIPETROL
LOTOS
PGNiG
PKN Orlen
MOL
PEGAS
KETY
NWR
KGHM
PHILIP MORRIS
CERSANIT
ZENTIVA
BIOTON
EGIS
GEDEON
CETV
ECM
ORCO
AGORA
GTC
POLIMEX
TVN
JWC
AMREST
ORBIS
TELEFONICA O2
NETIA
MAG.TEL
CEZ
ERSTE BANK
KOMERCNI B.
BREBank
BZWBank
PEKAO
PKOBP
MILLENIUM.B.
FHB
OTP
PROKOM
ASSECOPOL
 

 

A stocklisten kívül

Dow Jones U.S. Industrial Sectors – az amerikai tőzsde fő szektorai

I.
Kőolaj & gáz
II.
Ipar
III.
Alapanyag
IV.
Fogyaszt. cikkek
V.
Egész- ségügy
VI.
Fogyasztó szolgáltatásai
VII. Telekom VIII.
Közszol- gáltatá- sok
IX. Penzügy X. Technológia XI. Indexek
PBR
HON
General Moly
SSL
OFI
NKE
Volkswagen
Adidas
  Garmin
PSUN
LTD
LOW
DRYS
        CUBA
EWZ

EEM Industrial Sectors - a középeurópai tőzsde fő szektorai

I.
Kőolaj & gáz
II.
Ipar
III.
Alapanyag
IV.
Fogyaszt. cikkek
V.
Egész- ségügy
VI.
Fogyasztó szolgáltatásai
VII. Telekom VIII.
Közszol- gáltatá- sok
IX. Penzügy X. Technológia XI. Indexek
                VIG
   

 

Az adott tickerekhez kapcsolódó részletes információk csak a Cupital Partners ügyfelei számára elérhetőek.

Belépés ügyfeleknek

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexek
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures az indexekre
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komódok
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Figyelmeztetés: az adatok megkésettek)

Mai nap 26.7. 2017
New York 22:29
closed 11:01
London 03:29
closed 04:31
Frankfurt 04:29
closed 04:31
Prága 04:29
closed 04:46
Moszkva 06:29
closed 01:31
Tokio 11:29
open 03:31
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Keresés:  

Stockmarket Google Finance Market Watch