Kommentárok

Kilátások

5.3.2010 11:07

Kilátások

Pozitív hatással van az ERSTE célárának javaslata a Goldman Sachstól. Miután január végén a brókerek emelték javaslatukat „conviction buy"-ra és a célárat 33-ról 40 EUR-ra, jelenleg a célt 43 EURra tette, mely lehetséges 50%os potenciált eredményez. A tegnapi javaslat a CETVre a Goldman Sachstól segítette a részvény USA piacon való szolid emelkedését, resp. kikerülni a „technikai háromszögből“, mely a részvény körül kialakult. A részvény ezennel technikailag utat nyitott további erősödéséhez. A maradék BCPPn üzletelt fejlesztőkkel szemben a VGP, mely a SPADon kívül van, pozitívabb eredményeket mutatott ki, mint a tavalyi évben és osztalékok kifizetését fontolja. Viszont a részvény piaci likviditása, resp. kissebb üzletek gyakorlatilag csak a hazain piacon, Brüsszelben valósulnak meg. Az MfD napilap szerint a ČEZ napkollektoros 11 MW teljesítményű villanyerőműveket tervez kiépíteni a Chvaletice cég mellett, a későbbiek során azt 20 MW-ra bövíteni. a kőolaj tegnapi ára a tegnapi délutáni szinten tartja magát. Az ázsiai piacok „zöldben“ vannak, resp. Japán lényegesen emelkedett. A tengerentúlon ma délután makro adatokra számíthatunk, melyeket sok befektető tart fontosnak a további piacfejlődésekkel kapcsolatban, melyek jelenleg egyhelyben toporognak.

Jiří Zendulka
CAPITAL PARTNERS a.s.

Összesített eredmények 4.3.2010

 

Árfolyam

Változás

Mannyiség (ezrekben)

AAA

13,97

-0,36%

67,73

CETV

531

3,15%

80 584,33

ČEZ

878,5

0,29%

370 505,44

ECM

281,1

0,46%

774,32

ERSTE

711

-1,39%

99 041,26

KITD

182,02

-1,62%

18,1

KB

3 745,00

-0,40%

130 817,94

NWR

181,01

0,84%

135 868,91

ORCO

198,9

2,26%

4 028,89

PEGAS

429

1,63%

717,21

PM

10 250,00

0,69%

12 162,53

O2

448,6

-0,18%

116 776,41

UNI

138,05

-0,32%

18 463,40

VIG

940

1,17%

3 453,42

PX

1147

-0,18%

Összesen: 973 279,89

További kommentárok

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexek
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures az indexekre
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komódok
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Figyelmeztetés: az adatok megkésettek)

Mai nap 16.7. 2020
New York 12:24
open 03:36
London 17:24
closed 14:36
Frankfurt 18:24
closed 14:36
Prága 18:24
closed 14:51
Moszkva 20:24
closed 11:36
Tokio 01:24
closed 07:36
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Keresés:  

Stockmarket Google Finance Market Watch