Kapcsolatfelvétel
Elérhetőségek CAPITAL PARTNERS a.s. székházára.

Az ügyfelek Hot-line vonalon vehetik fel a kapcsolatot 0680 019 229 (+420 222 288 222), ahol informálva lesznek portfólióik aktuális helyzetéről, esetleg elemzői támogatások. Az ügyfelek portfólióik állagát figyelemmel kísérheti saját internetes fiókjában: https://online.stockmarket.cz/vypis/hu/

Vétellel és eladással kapcsolatos utasításokat továbra is a 0680 019 229 (+420 222 288 222) telefonszámon adhat. E-mail komunikáció lehetséges az admin@stockmarket.cz, esetleg faxon: +420 242 410 752

Kapcsolatfelvétel

CAPITAL PARTNERS a.s.

CAPITAL PARTNERS a.s., Praha 1, Dušní 22, PSČ: 110 05 székhelyű, azonosítószám 60281308, cégjegyzékben jegyzett a Prágai Városi Bíróság által vezetve, ügyirati jel B. 4127, CZECH REPUBLIC.

Pankrac House Üzletközpont:

Lomnického 9
140 00, Praha 4
admin@stockmarket.cz

Recepció (cseh nyelven):
+420 242 454 001
+420 242 454 002

Subdealing - utasítás fogadás
Utasítás fogadás: HU 068 001 9229
ALL 00 420 222 288 222
PL 008 001 115 004
CZ (+420) 800 555 577
Fax: +420 242 410 742
Dealing (utasítás véglegesítése, nem standard jellegű kereskedési problémák kezelése cseh és angol nyelven).
Telefon: +420 242 454 007
+420 242 454 008
+420 242 454 098
+420 242 454 099
+420 242 454 100
Elemző részleg (cseh nyelven)
Telefon: +420 242 454 080
E-mail: analytik@stockmarket.cz

BACK OFFICE – oddělení smluvní dokumentace
Telefon: +420 242 454 092
Fax: +420 242 410 752
E-mail: documents@stockmarket.cz
BACK OFFICE
Telefon: +420 242 454 231
Fax: +420 545 212 523
E-mail: office@stockmarket.cz
Oddělení OTC
Telefon: +420 224 816 092
+420 224 816 093
+420 224 816 094
Fax: +420 224 814 216
E-mail: info@capart.cz
Útvar Compliance a řízení rizik
Telefon: +420 242 454 019
E-mail: help@capart.cz
SMS centrum (jen odchozí zprávy)
Telefon: +420 731 628 063
+420 736 305 306

CAPITAL PARTNERS további elérhetőségei az ügyfelek számára a saját postafiókban.

SUBDEALING

Az utasítások a CAPITAL PARTNERS függő ügynökei által kerülnek fogadásra, összhangban a belső szabályzattal „SUBDEALING CAPITAL PARTNERS” cseh, lengyel, magyar, román, szlovén, orosz, bolgár és angol nyelven.


Közvetítők listája.

(bővebb információ itt)

Frissítve 2009. 01. 29
SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexek
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures az indexekre
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komódok
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Figyelmeztetés: az adatok megkésettek)

Mai nap 20.7. 2017
New York 16:42
closed 16:48
London 21:42
closed 10:18
Frankfurt 22:42
closed 10:18
Prága 22:42
closed 10:33
Moszkva 00:42
closed 07:18
Tokio 05:42
closed 03:18
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Keresés:  

Stockmarket Google Finance Market Watch