A CAPITAL PARTNERS a.s. társaság bejelenti, hogy 2011.1.31-ével hatályba lépett a 2010.12.9-i közgyűlés döntése a vállalkozás tárgyának változásáról. A társaság 2011.3.1-étől nem jogosult semmilyen befektetési szolgáltatást nyújtani.

A társaság minden olyan ügyfelének kiadta annak vagyonát, akik a szükséges együttműködést tanúsították. Amely ügyfelek a szükséges együttműködést nem tanúsították, azok vagyona pénzzé tétetik és a nyereséget a költségek levonásat után az ügyfeleknek kifizetésre kerülnek.

A társaság 2011.3.1-től nem fogad semmilyen üzleti utasítást. A társaság ezen dátum után is fogad utasítást értékpapírok más kereskedőhöz való átvezetésére, amennyiben még nem került sor a pénzzé tételi folyamat elindítására és amennyiben ilyen átvezetés lehetséges (tehát főleg a Központi Értékpapírtárnál vezetett értékpapírok átvezetése ezen értéktár más résztvevőjéhez). Az üzletekről, melyek az ügyfelek vagyonának pénzzé tételéhez vezetnek, ezen ügyfelek az üzlet végrehajtását követő munkanapon lesznek értesítve az ügyfélfiókjukba küldött üzenet révén.

PXDJIDAXNIKKEY
ČEZERSTENWRKB
CSCOMSFTGOOGIBM
ElnevezésTickerÁrfolyamválltozásmennyiségDátum
AMER EXPRESS COAXP 47,22 0,58 1,24% 2158036 20.4.2011 16:26
CISCO SYSTEMSCSCO 16,84 0,23 1,38% 21032463 20.4.2011 16:11
DELL INCDELL 15,12 0,24 1,61% 6848960 20.4.2011 16:11
GENERAL ELEC COGE 20,51 0,24 1,18% 11164518 20.4.2011 16:26
HEWLETT-PACKARDHPQ 41,09 1,10 2,75% 3933978 20.4.2011 16:26
INTL BUS MACHINEIBM 164,30 -1,10 -0,67% 4574987 20.4.2011 16:26
INTEL CORPINTC 21,09 1,23 6,19% 56716121 20.4.2011 16:11
JOHNSON&JOHNSONJNJ 64,00 1,31 2,09% 8492642 20.4.2011 16:26
MICROSOFT CPMSFT 25,85 0,70 2,78% 12129521 20.4.2011 16:11
ORACLE CORPORCL 34,15 0,48 1,43% 5246520 20.4.2011 16:11
Figyelmeztetés: az adatok megkésettektöbb
ElnevezésISINÁrfolyamválltozásmennyiségDátum
AAANL0006033375 26,19 0,49 1,91% 12390 2.8.2011 18:30
CETVBMG200452024 349,00 -10,80 -3,00% 50509 2.8.2011 18:30
ČEZCZ0005112300 890,00 12,00 1,37% 783866 2.8.2011 18:30
ECMLU0259919230 49,10 1,05 2,19% 9136 2.8.2011 18:30
ERSTEAT0000652011 847,30 5,00 0,59% 155889 2.8.2011 18:30
FORTUNANL0009604859 108,40 0,40 0,37% 15698 2.8.2011 18:30
KITDUS4824702009 187,00 -0,50 -0,27% 57056 2.8.2011 18:30
KBCZ0008019106 4 200,00 20,00 0,48% 41260 2.8.2011 18:30
NWRNL0006282204 277,00 9,50 3,55% 620235 2.8.2011 18:30
ORCOLU0122624777 213,00 3,00 1,43% 46480 2.8.2011 18:30
PEGASLU0275164910 445,00 -1,50 -0,34% 5536 2.8.2011 18:30
P.MORRISCS0008418869 9 110,00 -1 170,00 -11,38% 5013 2.8.2011 18:30
O2CZ0009093209 416,80 6,80 1,66% 519819 2.8.2011 18:30
UNIPETROLCZ0009091500 185,70 -1,30 -0,70% 17984 2.8.2011 18:30
VIGAT0000908504 970,00 -4,00 -0,41% 4475 2.8.2011 18:30
Figyelmeztetés: az adatok megkésettektöbb
ElnevezésTickerÁrfolyamválltozásDátum
EUR/USD EURUSD Curncy1,4524 0,0189 1,32% 20.4.2011 16:26
EUR/GBP EURGBP Curncy0,8852 0,0066 0,75% 20.4.2011 16:26
EUR/CHF EURCHF Curncy1,2940 0,0042 0,32% 20.4.2011 16:26
EUR/PLN EURPLN Curncy3,9641 -0,0030 -0,08% 20.4.2011 16:26
EUR/HUF EURHUF Curncy264,3300 -1,6900 -0,64% 20.4.2011 16:26
EUR/RUB EURRUB Curncy40,7782 0,2393 0,59% 20.4.2011 16:26
EUR/CZK EURCZK Curncy24,1940 0,0260 0,11% 20.4.2011 16:26
PLN/CZK PLNCZK Curncy6,1034 0,0103 0,17% 20.4.2011 16:26
HUF/CZK HUFCZK Curncy9,1543 0,0666 0,73% 20.4.2011 16:26
RUB/CZK RUBCZK Curncy0,5935 -0,0019 -0,32% 20.4.2011 16:26
GBP/CZK GBPCZK Curncy27,3310 -0,1761 -0,64% 20.4.2011 16:26
USD/CZK USDCZK Curncy16,6569 -0,2056 -1,22% 20.4.2011 16:26
USD/CHF USDCHF Curncy0,8910 -0,0088 -0,98% 20.4.2011 16:26
USD/JPY USDJPY Curncy82,3500 -0,2400 -0,29% 20.4.2011 16:26
USD/PLN USDPLN Curncy2,7290 -0,0385 -1,39% 20.4.2011 16:26
USD/RUB USDRUB Curncy28,0779 -0,2318 -0,82% 20.4.2011 16:26
USD/GBP USDGBP Curncy0,6094 -0,0035 -0,57% 20.4.2011 16:26
Figyelmeztetés: az adatok megkésettek
ElnevezésTickerÁrfolyamválltozásDátum
Crude Oil CL1 COMDTY109,82 1,54 1,42% 20.4.2011 16:16
Brent COA COMDTY122,64 1,31 1,08% 20.4.2011 16:16
Gold GOLDS COMDTY1 503,99 7,67 0,51% 20.4.2011 16:26
Cooper HG1 COMDTY428,50 6,00 1,42% 20.4.2011 15:06
Silver SILV COMDTY44,92 0,95 2,16% 20.4.2011 16:25
Coal TMF2 COMDTY128,96 -0,45 -0,35% 19.4.2011 00:00
Figyelmeztetés: az adatok megkésettek
ElnevezésTickerÁrfolyamválltozásDátum
PX PX1 241,90 9,40 0,76% 3.8.2011 01:15
DAX XETRA DAX PF7 254,63 215,32 3,06% 3.8.2011 01:15
FTSE 100 UKX6 028,11 131,24 2,23% 3.8.2011 01:15
CAC 40 CAC 40 INDEX4 006,65 98,07 2,51% 3.8.2011 01:15
ATX ATX-INDEX VIENNA2 845,94 52,56 1,88% 3.8.2011 01:15
DJES 50 DJES2 614,47 44,02 1,71% 3.8.2011 01:15
BUX BUDAPEST SE INDX23 995,20 394,50 1,67% 3.8.2011 01:15
WIG 20 WIG20 TR2 930,29 42,20 1,46% 3.8.2011 01:15
Russian dep. RDX1 748,32 18,42 1,06% 3.8.2011 01:15
DJI DJ INDU AVERAGE12 455,62 188,87 1,54% 3.8.2011 01:15
Nasdaq CCMP2 801,08 56,11 2,04% 3.8.2011 01:15
SP500 SPX1 331,54 18,92 1,44% 3.8.2011 01:15
Nikkei 225 NKY9 606,82 165,79 1,76% 3.8.2011 01:15
Figyelmeztetés: az adatok megkésettek
ElnevezésTickerÁrfolyamválltozásDátum
DJES 50 Fut. VGH1 INDEX2 798,21 13,21 0,47% 18.3.2011 00:00
DJI Fut. DJH1 INDEX11 910,40 134,40 1,14% 18.3.2011 00:00
Nasdaq Fut. NDH1 INDEX2 242,96 14,46 0,65% 18.3.2011 00:00
SP500 Fut. SPH1 INDEX1 273,80 15,10 1,20% 17.3.2011 00:00
Figyelmeztetés: az adatok megkésettek
SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexek
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures az indexekre
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komódok
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Figyelmeztetés: az adatok megkésettek)

Mai nap 19.9. 2017
New York 07:32
closed 01:58
London 12:32
open 03:58
Frankfurt 13:32
open 03:58
Prága 13:32
open 02:55
Moszkva 15:32
open 01:13
Tokio 20:32
closed 12:28
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Keresés:  

Stockmarket Google Finance Market Watch